סטטיק ובן אל משחררים מוזיקה כצמד כבר שש שנים, לכן זה יהיה די מוזר להגיד, אבל רק עכשיו הם סוף סוף משחררים את אלבום הבכורה הרשמי שלהם "שבעה ירחים". החל מיום  שלישי (29.6) ולמשך שבעה ימים הצמד ישחרר בכל ערב, עם צאת הירח - סינגל חדש מתוך האלבום. סה"כ שבעה שירים חדשים. 

השיר הראשון שיצא זכה לשם "שבעה ירחים", ממש כמו האלבום. את הסינגל החדש יצר סטטיק יחד עם ג'ורדי כמובן, והוא מקדיש אותו לאשתו הטרייה שרית פולק. הסינגל השני שיצא בירח השלישי של שבוע החשיפה היה "כוסות ריקות" עם ליאור נרקיס, שיר שאמור להפוך להמנון הרחבות הבא די בקלות. בליל רביעי יצא שיתוף פעולה נוסף, כזה ש"היה חייב לקרות", כשהשניים הכניסו לאולפן את נטע ברזילי, בשיר שמוכיח שהקצב של האלבום הזה רק עולה והסקרנות יחד איתו.

ביום חמישי בערב הבריקו הצמד עם רן דנקר והשיר "רובינזון קרוזו", שקורץ בקלות לדור הצעיר עם פזמון סופר קליט וקצב שמח במיוחד. אחרי הפסקה של יום אחד, הגיעה ההפתעה הגדולה של האלבום עד עכשיו, עם ההצטרפות של רמי קלינשטיין לאלבום (ששיתף כזכור עם החבורה פעולה ב"קטן עלינו") בשיר "גשם מתוק" - רוק אייטיזי במיטב מסורת הדה וויקנד/דואה ליפה שחזרה בשנה האחרונה להבהב כמו אורגן אורות במיינסטרים.

את השבוע החדש פתחו השניים עם השיר השישי של האלבום, והאורחת הלפני אחרונה, אגם בוחבוט, שהצטרפה לפזמון המדבק של בן אל בשיר שהוא כל כולו חגיגת היי סקול אמריקאית מוזיקלית וצבעונית. אז מה עוד נשאר? הפתעה וסולחה: את אלבום הבכורה סוגר "אורות", שיתוף פעולה בין סטטיק ובן אל לרון נשר לאחר שנים של סכסוך מתוקשר מאז יציאת הלהיט "דובי גל".

29.06 | "כוסות ריקות" עם ליאור נרקיס

30.06 | "אפס מאמץ" עם נטע ברזילי

01.07 | "רובינזון קרוזו" עם רן דנקר

03.07 | "גשם מתוק" עם רמי קלינשטיין

04.07 | "העיר הגדולה" עם אגם בוחבוט

05.07 | "אורות" עם רון נשר

האלבום החדש יוצא במקביל לנסיון הפריצה של הצמד בארה"ב לאחר שחתמו כזכור ב-2019 על חוזה הקלטות מול איש העסקים הישראלי-אמריקאי חיים סבן. לפי אותו הסכם, שמוערך בכ-5 מיליון דולרים, הצמד צפוי לשחרר מספר אלבומים בינלאומיים תחת לייבל הענק קפיטול רקורדס שפועל עם אמני ענק כמו ליידי גאגא או טיילור סוויפט

כזכור, באוקטובר האחרון הצמד שחרר את "Shake Ya Boom Boom" עם הבלאק אייד פיז ובתחילת 2020 הם הוציאו את "Further Up" עם פיטבול וביולי של אותה שנה את "Milli" עם הראפר הלטיני מברוקלין, פליפ דינרו.

שיתוף הפעולה פיטבול עם צבר עשרות מיליוני צפיות והאזנות מסביב לעולם, והשלישייה קיפצה בין תוכניות הבוקר בארה"ב לקדמו. לפני כן הם הספיקו לשתף פעולה גם עם הכוכב הלטיני ג׳יי באלווין, כשביצעו גרסה מחודשת ללהיט "טודו בום".