יממה אחרי ששחרר את סינגל הבכורה שלו, "מאין באתי", אור עמרמי ברוקמן הגיע הבוקר ל"חדשות הבוקר עם ניב רסקין" כדי לדבר על השיר המרגש והאישי, המסע שעבר מאז סיום התכנית בה הגיע למקום השלישי, הקשר המפתיע עם חנן בן ארי וגם, כמובן, על אלה לי להב.

"זה מרגש בטירוף, כמו ילד שהגיע לעולם", מספר אור על השיר החדש, "שיר ראשון הוא משהו שכל כך חיכיתי לו כבר מסוף התכנית. בחרנו לשחרר קודם את השיר הזה כי זה השיר הכי אישי שלי. אין לדעת, אולי השיר הזה בסוף יגיע גם לאמא שלי. מדובר ברגע קסום, השיר הזה נולד בשנייה ואולי הוא אכן יגיע אליה. אלוהים גדול".

כשאור אומר "אליה", הוא מתכוון כמובן לאמו, אותה מעולם לא הכיר. אור, כידוע, אומץ מאוקראינה בגיל צעיר, וגם על זה יש לו לא מעט מה לספר ובפתיחות מרגשת: "מעניין אותי מאיפה באתי ומה השורשים שלי. מעניין אותי מי זאת האישה הזאת, ואני רוצה לעבור את המסע הזה. אני נמצא היום במקום שלם אז יצאתי לעולם בצורה הכי פשוטה ואותנטית".

בהמשך סיפר אור על הקשר המדהים שלו עם חנן בן ארי, רמז על שואט משותף שאולי ייצא בעתיד, וגם התייחס להצלחה האדירה לה זוכה אלה לי להב, חברתו לתכנית. צפו בראיון המלא כאן למעלה.