אין תמונה
גיבור. אריק ברדון

אריק ברדון יצא גיבור. סולן להקת ה"אנימלס", שכבר הודיע על ביטול המופע בישראל, כיוון שקיבל איומים על חייו - חזר בו ברגע האחרון מהודעתו על ביטול המופע בארץ. ברדון יופיע ביום חמישי הקרוב באמפי שוני עם להקת הליווי שלו, לצידה של להקת תיסלם - כמתוכנן. אפשר כבר לדמיין את עוצמת מחיאות הכפיים שיקבל הרוקר הותיק מהקהל הישראלי כאשר יעלה לבמה.

אריק ברדון, מגדולי הרוקרים בעשורים הקודמים, ינחת היום בארץ עם להקתו לקראת המופע ביום חמישי, ומחר יקיים מסיבת עיתונאים מיוחדת. זאת לאחר שבשבוע שעבר נכנע ללחצים הפוליטיים הכבדים שהופנו אליו, וכבר הודיע על ביטול הגעתו לישראל.

כזכור, מנהלתו האישית, מריאנה ברדון, כתבה למנהלי להקת "תיסלם", שיזמו את הבאת המופע לארץ: "אנחנו תחת לחץ הולך וגובר, כולל מספר רב של אי-מיילים מאיימים המגיעים אלינו על בסיס יומי, לא הייתי רוצה להעמיד את אריק במצב של סכנה".

אריק ברדון וה"אנימלז" הובילו בשנות ה-60' את "הפלישה הבריטית" לארצות הברית לצד להקות כמו הביטלס והרולינג סטונז. ה"אנימלס" שלו התמחו בלהיטי רוקנ'רול שהבסיס שלהם היה רית'ם אנד בלוז "לבן". בין הקלאסיקות הגדולות המזוהות עם ה"אנימלז": house of the rising sun", "we gotta get out of this place", "it's my life, ו- "don't let me be misunderstood".

נדמה שאין מתאים יותר מהשיר "It's My Life And I'll Do What I Want" לפתוח את הופעתו של ברדון בישראל.