חודשיים אחרי הסינגל האחרון שלו, "לגשת אל חייך", ורגע לפני שהוא הופך באופן רשמי לחייל בצבא ההגנה לישראל, גל אדם משחרר הבוקר את "אין אותי יותר", סינגל חדש אותו כתבה והלחינה לו אודיה אזולאי, מי שבעצמה הפכה בחודשים האחרונים לאחד הקולות המסקרנים במוזיקה הישראלית. 

"השיר החדש שלי, 'אין אותי יותר', שאותו כתבה והלחינה אודיה אזולאי, מדבר על זוג אוהבים שמאוד רוצים אחד את השנייה, אבל מובלים על ידי המון אגו ומשחקי כוח", מספר הבוקר אדם בראיון מיוחד ל-mako. "השיר חושף את הכמיהה של זוג שרוצה לחזור להתחלה ולהרגיש את הפרפרים בבטן, ואת האהבה שהייתה ביניהם לפני השגרה. יחד עם אודיה עבדנו על השיר החדש אצל המעבד המוזיקלי המוכשר גיא דאן שגם הפיק אותו".

ספר קצת על החיבור המפתיע לאודיה.
"האמת היא שאני ואודיה התחברנו מיד, ולמרות התקופה המורכבת בה אנחנו חיים, ממש נהנינו לעבוד יחד על השיר, וכבר אחרי סקיצה ראשונה ידענו שמדובר בשיר מנצח ומיד בחרתי בו כסינגל הבא שלי".

הבנו שאתה מתגייס ממש בקרוב. איך התחושות?
"זה נכון. אני נמצא שבועות ספורים לפני הגיוס לצבא, לא מזמן גם החלמתי מקורונה ונסעתי לבילוי אחרון וקצר לפני הגיוס עם חברים שלי. חיכיתי לחזור אחרי שהשמיים נסגרו, וחזרתי ארצה ממש הבוקר עם יציאת השיר. בתקופת הקורונה מצאתי את עצמי משקיע הרבה זמן ביצירת מוזיקה, אני לומד נגינה על פסנתר וגיטרה, כותב שירים ומקליט דברים חדשים עם חברים ויוצרים צעירים ומוכשרים".

"ממש לפני שהתחילה הקורונה הופעתי באירועים פרטיים ובמועדונים גדולים ברחבי הארץ, וזאת הייתה חוויה מדהימה שאני מקווה שתחזור בקרוב. הקשר עם הקהל והמופעים לפני התפרצות הנגיף גרמו לי אושר ואני מאוד מחכה לחזור כבר לשגרה נורמלית ולהמשיך לתת מעצמי את המקסימום. אני מחכה בקוצר רוח לחזור כבר לבמות".

ומה התוכניות שלך להמשך עם פתיחת עולם התרבות?
"התוכניות שלי לזמן הקרוב הן להתגייס לצה"ל ולשרת את המדינה, ובמקביל להמשיך ולעשות מוזיקה, להתפתח עם לימודי הנגינה, לכתוב, להופיע, להיפגש עם הקהל האהוב ובעזרת השם יעלה גם המופע סופרסטאר שהיה אמור לעלות שנה שעברה ונדחה, ויספק חוויה יוצאת דופן ומיוחדת".

אין אותי יותר // מילים

איך בא לי לשלוח הודעה
בעצם מה נראה לי
וקודם תתנצלי זו מלחמה
נשבר לי
מלנסות לבנות
לשנינו אין מה לעשות
זה רק לשבת לחכות

שתזרקי את החכות
שלך עליי
יש לי ותק
מכיר את הפריטות שלך 
עליי
ואיזה סרט
זה עשרת המכות
איתך נו די
זה לא יכול להיות
שאין טיפה געגועים אליי

ובדוק שלא אכפת
אבל עוברים עליי דברים
מפה ועד אילת
חראם 
הרבה זמן לא קידשתי 
לך את השבת
הרבה זמן לא נמסתי 
מהקול שלך

אז אני לא מדבר והלוואי
שתביני
במלחמה שלנו עד מתי
תנצחי אותי
שוב
את עושה לי סירוב
לא עונה לי
חשוב שתביני
שאין אותי יותר

איך בא לי לחזור להתחלה
בלי כל הכעסים 
שמישהו יערבב את החבילת
קלפים
ונדבר שעות
תבזבזי לי את הלילות
וההודעות שלך יעשו לי פרפרים

אהבתי נתתי לך עולם
אהבתי בלי כותרת
רק אלוהים יודע
מה שאת עוברת
ואני רק בא לי עוד
וכל הנפש שלך סוד
ואני בקטע של ללמוד
אבל

ניסית כבר לברוח
ניסית כבר לשכוח
עשה לך עצוב
שיצא לי לשמוח
המילים שלך קשות
חרוטות לי במוח
ברוך שפטרנו ממשחקי כוח