מייק פאטון הופעה 5 (צילום: נועה מגר)
תבוא כל יום. מייק פאטון | צילום: נועה מגר

מייק פאטון, אחד מזמרי הרוק הגדולים בעולם, המוכר מלהקת "פיית' נו מור", חוזר לישראל ויופיע ב-24 ביולי 2013 בהיכל נוקיה בתל אביב. פאטון ישב לארץ עם להקת "טומהוק". מדובר בסופר-גרופ שכוללת את דווין דניסון מ"The Jesus Lizard", ג'ון סטיינר מ"Helmet" ו-"Battles" והבסיסט טרבור דאן מ"Mr. Bungle" ו-"Fantomas".

בימים אלה הם בעיצומו של סיבוב הופעות ראשון מזה עשור, עם אלבום חדש ורביעי בשם "Oddfellows" שיצא לפני כחודשיים בלייבל "Ipecac" של פאטון. האלבום כולל את הסינגל "Stone Letter" עם קליפ בהופעה חיה שמראה את ההרכב בפעולה.

"טומהוק לקחה הפסקה כדי לגלות את אמיתות היקום", מספרים חברי הלהקה על עצמם. "הם גם גילו כל מיני שקרים על הדרך... ועוד מצאו זמן ליצור תקליט חדש. כעת הם חוזרים להציל את הרוקנ'רול - ואז לפרק אותו שוב!"

זהו הביקור השביעי של מייק פאטון בישראל. הרוקר התותחי הזה כבר הגיע אלינו בגלגוליו השונים, כולל עם להקת "פיית' נו מור" בכבודה ובעצמה ובמופע הייחודי "מונדו קאנה". בכל פעם מחדש מתקבל פאטון באהבה על ידי הקהל המקומי. וכעת הוא חוזר, הפעם, לראשונה, עם ההרכב "טומהוק", אותו הקים בשנת 2000, ואיתו הספיק להוציא שלושה אלבומים עד 2007.

מחירי הכרטיסים (*9066) החל מ- 220 ש"ח, בהתאם למקום העמידה או הישיבה באולם. כרטיסים במכירה מוקדמת בעמידה על הפרקט ב- 295 ש"ח, במלאי מוגבל מאוד. חברי מועדון "השומע מתמיד" של המפיק שוקי וייס יכולים להנות במופע זה מהנחה של 50 ש"ח שקיבלו עם הצטרפותם למועדון. 50 המצטרפים החדשים הראשונים יקבלו פוסטר של המופע. זהו המופע הגדול השלישי שמביא וייס לארץ הקיץ הזה, לצד דפש מוד ואלישיה קיז.

Tomahawk is coming to Tel-Aviv !!!! מייק פאטון חוזר לתל אביב עם הסופר גרופ טומהוק from shuki weiss on Vimeo.