הופעת בכורה של גיא זוארץ  (צילום: אלעד דיין)
גיא זוארץ בהופעה | צילום: אלעד דיין

"אני נורא נרגש לקראת סיבוב ההופעות וצאת אלבום הסולו הראשון שלי. אחרי שלוש שנים של עבודה קשה - סוף סוף זה קורה!", אומר הבוקר גיא זו-ארץ. "חיכיתי הרבה זמן לעלות על הבמה ולפגוש את הקהל. יותר מהכל - אני אוהב להופיע. בנוסף, מה שמרגש במיוחד זה שרועי, אחי, שהפיק לי את התקליט חזר לארץ לאחר שהות של 14 שנה בחו"ל והוא יהיה איתי על אותה במה..מה יותר מזה..?!".

גיא זו-ארץ צודק כשהוא מדבר על שלוש שנים של עבודה קשה. כבר בספטמבר 2007 הוא סיפר לנו  על מופע עם שירים חדשים שבקרוב יהפכו לאלבום. בינתיים הוא המשיך לככב ב"הישרדות" ולהוציא לא פחות מחמישה סינגלים, בדרך כלל כשהתוכנית היתה בכותרות: "הלילה זה יקרה", שיר הנושא "כל הבשורות", שגם זכה לקליפ, "בא אליך", שגם לו צולם קליפ, "צמא אלייך" ו"תגידי לי".

זוכר את נובמבר?

כל השירים צפויים להיכלל באלבום הבכורה של זוארץ "כל הבשורות", שכבר שנתיים הוא אוטוטו עומד לצאת, ועכשיו כבר יש לו תאריך רשמי: נובמבר 2010, בחודש הבא. מברוק ומזל טוב.

את מופע ההשקה לחברים ערך זו-ארץ כבר בפברואר האחרון ב"לימה לימה",  אבל הבוקר הוא כאמור מכריז רשמית על סיבוב הופעות לקראת צאת האלבום, בהשתתפות אחיו, המנהל המוזיקלי רועי זוארץ, שחזר ארצה מחו"ל אחרי 14 שנה, ועם התארחות של אהובה עוזרי, שכתבה לו חלק מהשירים וסייעה מנסיונה הרב.

הישרדות נתניה

זוארץ האח מנהל מוזיקלית את המופע, מעבד וינגן בקלידים. הנגנים הנוספים הם גיל לואיס בגיטרה, אבי חזות בבס ואיתן רז בתופים. ההופעות הראשונות יתקיימו בלגנסקי בנתניה ב-9 בנובמבר בתמונע בתל אביב ב-21 בנונמבר 2010.

רועי זוארץ חתום על כמה הפקות מוזיקליות מצליחות ובולטות, ביניהן לריטה ול"יהודים". גיא זו-ארץ, למי ששכח, החל את דרכו המוזיקלית בשירותו הצבאי בלהקת חיל האויר. מיד לאחר שחרורו מצה"ל השתתף במחזמר "בוסתן ספרדי" בתיאטרון "הבימה" ולאחר מכן במחזות זמר נוספים כמו "תל אביב הקטנה", "מרי לו", "ללכת עד הסוף" ו"ברנשים וחתיכות".

>> ההרכב "גרוב כנעני" בשיר חדש וראיון לקראת השקת האלבום