פורינר (צילום: Bill Bernstein)
אל תהיו זרים. פורינר חוזרים | צילום: Bill Bernstein

להקת "פורינר" ("Foreigner") תחזור לישראל לצמד הופעות, שיתקיימו ב-25 במרץ (שלישי) בהיכל התרבות בתל אביב ולמחרת ב-26 במרץ (רביעי) בהיכל הספורט בחיפה.

תהיה זו הפעם השלישית של "פורינר" בישראל, אחרי הופעה בשנות ה-80' והופעות בשנת 2009. גם הפעם הם צפויים לבצע את להיטיהם הגדולים מפעם: I Want to Know What Love Is, Cold as Ice, I Don't Want To Live Without, Waiting For a Girl Like You, Feels like the First Time, Juke Box Hero ועוד.

הרכב הלהקה הנוכחי כולל את קלי הנסן (סולן), מיק ג'ונס (גיטרה, פסנתר, קולות), ג'ף פילסון (בס), טום גימבל (סקסופון, גיטרה, קולות), מייקל בלושטיין (קלידים) וכריס פרייזר (תופים).

"פורינר" בהופעה 2013

להקת פורינר נוסדה ב- 1976 על-ידי הגיטריסט והמפיק המוסיקלי מיק ג'ונס, פעלה שלושה עשורים ברציפות, מכרה כ-75 מיליון עותרים מאלבומיה (עשרה אלבומי מולטי-פלטינה), כיכבה במצעדי הפזמונים וריגשה מיליוני מעריצים.

בשנת 2012 זכו חברי הלהקה להתעניינות מחודשת כשירים שלהם נכללו בפסי הקול של הסרטים "Rock Of Ages", "מגי'ק מייק" ו"פיץ' פרפקט".

השנה זכה מיק ג'ונס, הפרונט-מן של ההרכב, להיכנס ל"היכל התהילה של הרוקנ'רול" (Rock and Roll Hall of Fame), בין היתר על עבודתו כמפיק מוזיקלי של אלבומים עליהם עבד עם אריק קלפטון, "ואן היילן" ובילי ג'ואל.

כמו כן, זכה ג'ונס בפרס ה"אמי", "גלובוס הזהב" וה-"Ivor Novello" הבריטי על כתיבת פס-הקול לסרט "סטיל קרייזי", שגולל את סיפורה של להקת רוק וותיקה שמחליטה להתקמבק.

כרטיסים בהדרן: 2274 *

"פורינר" בהופעה 2013