אינפקטד משרום הוציאו באמריקה את "Smashing the opponent" שיר ראשון מתוך אלבום חדש שייצא בספטמבר הקרוב. היום יוצא הסינגל גם בישראל. בשיר הם משתפים פעולה עם עם ג'ונתן דייוייס, סולן להקת Korn. הסינגל כולל גם רמיקסים של כמה מבכירי המוזיקה האלקטרונית.

"לא נוכל לחשוף יותר מדי מן האלבום, אבל נוכל לספר שהקלטנו שיר בשם "Killing Time" עם פרי פארל, סולן להקת Jane's Addiction", אומרים אינפקטד משרום, ארז אייזן ועמית דובדבני.

האלבום החדש של אינפקטד הוקלט תחת פיקוחו המוזיקלי של פול אוקנפולד, מבכירי תעשיית הדאנס העולמית ובעל הלייבל "פרפקטו רקורדס", שמוציא את האלבום בארצות הברית. אוקנפולד ליווה את ההקלטות משלב בחירת החומרים ועד לבחירת הסינגלים.

"בהתחלה לא היינו בטוחים איך מישהו כמו פול אוקנפולד בתור כוהן דאנס יקבל את החומרים הכבדים שלנו, אבל מסתבר שהוא פשוט אהב את זה", מוסיפים אינפקטד. "אוקנפולד הביא קודם כל אנרגיות חזקות לאולפן וניסיון עצום של עשרים שנה שרק תרם להקלטות התקליט החדש.

צמד חלוצי הטראנס עמית דובדבני וארז אייזן דורגו פעמיים ברציפות ברשימת 10 הגדולים של DJ Magazine הבריטי, "התנ"ך" של המוזיקה האלקטרונית. הם התחילו כזכור בישראל, בקריות, וכיום גרים בלוס אנג'לס ומובילים בהופעות הרכב מוזיקלי שלם, שכולל מתופף ואת הגיטריסט הוירטואוז הישראלי ארז נץ.

סיבוב ההופעות העולמי החדש של אינפקטד משרום ייצא לדרך במופע חגיגי בחוף ניצנים ב 9 ביולי, בו יארחו את ברי סחרוף ("יום הולדת"), במסגרת חגיגות 20 שנה למועדון ה"פורום" הבאר שבעי.