אירוויזיון כמו שצריך לא היה לנו השנה, אבל את ההפתעה במשדר האלטרנטיבי ששודר אתמול שמחנו לקבל, ואנחנו מדברים כמובן על "קוקו" - השיר החדש של נטע ברזילי שנחשף אמש. 

"קוקו" הוא ללא ספק השיר הכי יוצא דופן מבין כל השירים שנטע הוציאה עד היום, כולל TOY, וניכר כבר משמיעה ראשונה שנטע פותחת בו את ליבה כמו שלא עשתה מעולם עם בלדה יפיפיה בדיוק בזמן שהכי היינו צריכים אותה.

בשיר החדש נטע מכניסה את כולנו עמוק אל תוך עולמה הפנימי והרגשי, וחושפת את בכנות שורטת את הרגשות שלה בתקופה הכל כך מורכבת הזו, בין שברון לב לבין רגש הניתוק שכולם עוברים בימים אלו.

"השיר הזה נכתב על התחושה של להיתקע בלופ, שאתה לא יודע אם אתה יצרת בעצמך או מישהו אחר הכניס אותך ללופ", מספרת נטע על השיר החדש. "החלטנו לשחזר את התחושה הזו באמצעות תיבת נגינה, ועבדנו במשך שלושה חודשים על בניית התיבה בהתאמה אישית. מדובר במכשיר שיוצר בעבודת יד במאה ה-16, ואחד הדימויים שנתקעו לי בראש כבר מזמן הוא של בלרינה תקועה בתוך קופסת תכשיטים ומסתובבת לנצח בלופ - בדיוק מה שאני פוחדת להיות".

"קוקו הוא הווידוי שלי שחושף צד פגיע שמעולם לא נתתי לאף אחד לראות לפני כן. אני במקום שהכל קרה לי ממש מהר, ואני לא יכולה שלא לפקפק", סיכמה נטע את סיפורו המסקרן של הסינגל החדש שצפוי להתקבל בחיבוק עצום בכל העולם.

מי שהפיק את השיר הוא ג'יי אר רותם, מפיק אמריקאי תושב לוס אנגל'ס שבעברו עבד עם אמנים כמו ביונסה, ריאהנה, ניקי מינאז', לינקין פארק, גוון סטפני, כריס בראון ואחרים. החיבור בינו לבין נטע, כך על פי אנשיה של ברזילי היה מהיר מאוד: "זו התרגשות עצומה וכבוד מאוד גדול לעבוד עם אדם כזה מוכשר איתו עבדו האמנים הכי גדולים בעולם", מספרת נטע.

מילים:

cuckoo
I wanna change the channel
But I keep losing my remote
It’s like an 80s sitcom
I can predict your every joke
My friends think i am lucky
But I bet that you don’t know
That I’m not really happy 

Chick flicks
And breads sticks
No we don’t have to say a thing 
I like when you’re 
Holding my hand
But I don’t feel nothing  
?Do I really love you
I sure really love you

I’m like a bird in a cage and I’m going cuckoo cuckoo
I know that I could escape but I don’t wanna Hurt you hurt you
?Do I really love you
?Do I really love you

I think about the break up
Sometimes I wanna pack my shit and run
It’s like a trip to Vegas
?Will I regret it when it’s done
It’s like my heart is burning
So I overdose on Tums

 

מילים ולחן: נטע ברזילי, קריסטה יאנגס וברט אליוט | הפקה מוזיקלית: ג'יי אר רותם