אין תמונה
חוזר. מארק קוזלק

מארק קוזלק יחזור לישראל בפעם השלישית ויופיע עם להקתו "Sun Kil Moon" ב-6 בדצמבר במועדון "בארבי" בתל אביב. קוזלק כבר הופיע בישראל במאי 2011 ובאוקטובר 2013. על הביקור הראשון אף כתב שיר. על הביקור השני אמר בראיון ל-mako: "אני חוזר לישראל כי המפיקה מגניבה". תהיה זו הפעם הראשונה בה הוא מגיע עם להקתו, הכוללת את מייק סטיבנס בתופים, ניק זובק בגיטרה חשמלית וכריס קונולי בקלידים.

קוזלק בן ה-47 ו-"Sun Kil Moon", הוציאו בשנה האחרונה את אלבומם השישי "Benji" שזכה לשבחים. בעקבות הצלחת האלבום יצא ההרכב להופעות וקוזלק התבטא בכמה התבטאויות לא פוליטלי-קורקטיות. לקהל בקרוליינה הוא קרא "Fucking Hillbillies", משום שסירבו לשמור על שקט במהלך ההופעה. לאחרונה תקף בפומבי את להקת "War On Drugs".

האלבום "בנג'י" במלואו

"Sun Kil Moon" הוא פרויקט הפולק-רוק של קוזלק, שבשנות ה-90' היה סולן וגיטריסט ה-"Red House Painters". פירוק הלהקה ב-2002 אפשר את הקמת הפרויקט החדש, בתחילה עם ג'רי וסל (בס) ואנטוני קוטסוס (תופים). האלבום "Ghosts of the Great Highway" יצא ב-2003, זכה לשבחי המבקרים ואף הגיע למקום הראשון במצעד תחנות הקולג' בארה"ב. האלבום השני "Tiny Cities" מ-2005, הורכב במלואו מגרסאות כיסוי לשירים של "Modest Mouse".

ב-2008  יצא אלבומם השלישי, "April", שהוקלט עם הבסיסט והגיטריסט ג'וף סטנפילד, שחבר לקוזלק וקוטסוס. באלבום זה התארחו וויל אולדהם (Bonnie Price Billy) ובן גיבארד. "Admiral Fell Promises", האלבום הרביעי של הפרוייקט מ-2010, הוקלט על ידי קוזלק לבדו, ומושפע ממוזיקה קלאסית לגיטרה עם שימוש בגיטרות עם מיתרי ניילון. קוזלק המשיך להקליט לבדו גם את "Among the Leaves" מ-2012. האלבום השישי יצא, כאמור, השנה.

המוזיקה של קוזלק הושמעה בסדרות טלוויזיה כמו דוסון קריק, The O.C, אחים ואחיות ו-Friday Night Lights. וסרטים כמו Tarnation, Excess Baggage, "ונילה סקיי" ו- Heron Blue.

כרטיסים: 149 ש"ח במכירה מוקדמת \ בקופות 169 ש"ח.

"Sun Kil Moon" בפסטיבל פיצ'פורק האחרון