לאחר חשיפת mako מוזיקה בשבוע שעבר שעומר אדם ואייל גולן ישתפו פעולה במופע לכל המשפחה בחנוכה הקרוב, הערב פורסם הפרומו הרשמי לאירוע בכיכובם של השניים, זמרים נוספים ויובל סמו.

בהפקה החליטו להחליף את שם המופע, שעלה לראשונה לבמות בחנוכה 2019, מפופ אפ מיוזיק ל-NEXT והוא יתקיים כאמור במהלך חג החנוכה בהיכל מנורה תל אביב ובפיס ארנה ירושלים.

בסרטון הפרומו שאורכו כמעט שלוש דקות, נחשף רשמית ליין אפ האירוע שכולל את עומר אדם, אייל גולן, יובל דיין, יובל סמו, מארינה מקסימיליאן, עידן חביב, רביב כנר ושרית חדד. בשביל לשמור על אלמנט ההפתעה, תורו של גולן בסרטון מגיע לקראת הסוף וסמו, שמגלם את במאי המופע, מופתע כשמתברר לו שאכן מדובר בזמר הוותיק.

כזכור, חשיפת האירוע עוררה תגובות רבות מצד ארגוני נשים שטענו כי הופעתו של גולן מול ילדים ובני נוער לא ראויה בעקבות פרשת "משחקי חברה". חגי אוזן, מנהל בכיר ב"ליאם הפקות", תקף בתגובה את המבקרים ואמר בין השאר כי "נמאס גם אם זה טוקבק וגם אם זה גרפיטי על הקירות: הסיפור הזה מת והן מנסות להחיות אותו, הציבור מספיק חכם והוא החליט שהוא אוהב את אייל גולן". לאחר מכן חזר בו מהדברים.

זאת לא הפעם הראשונה ששמות נוצצים מנסים להתחרות בהגמוניה פסטיגל הוותיק בחנוכה. עד כה כולם כשלו. האם אדם וגולן יהיו הראשונים?