אחרי החלק הראשון של פרויקט "צו השעה" שהושק לקראת ראש השנה והפך להצלחה, הבוקר יוצא החלק השני בפרויקט המרגש של הקרן המשפחתית של משפחת נכט ביוזמת עורכת הדין ענבר נכט.

הבוקר (שלישי) יוצאים לאוויר העולם 20 ביצועים חדשים לקלאסיקות כל ישראליות שמלוות את פסקול החיים של כולנו, ובדומה לאלבום הראשון, גם זה הנוכחי כולל שיתופי פעולה מפתיעים למדי.

כזכור, "צו השעה" הוא המיזם השלישי של הקרן הפילנתרופית של ענבר ומריוס נכט לתמיכה בתרבות הישראלית מאז פרוץ משבר הקורונה, ומטרת הפרויקט היא להזכיר לכולנו למה אנחנו כל כך אוהבים מוזיקה ישראלית, ובדרך זו להוביל לתמיכתה של מדינת ישראל במוזיקה מקומית באמצעות כלים תקציביים וחוקיים. בפרויקט הנהדר הזה משתתפים לא פחות מ-80 זמרים וזמרות המבצעים כ-50 גרסאות חדשות לקלאסיקות של המוזיקה הישראלית.

"המוזיקה הישראלית היא פסקול חיינו, היא ההגדרה הכי מדויקת של הזהות שלנו בארץ. בדומה למצב במדינות רבות בעולם ובדומה למה שקורה בארץ בתחום הקולנוע והספרות, הגיע הזמן שמדינת ישראל תתחיל לדאוג לזכויות המוזיקאים ותתמוך במוזיקה המקומית", נמסר מהנהלת הפרויקט, "גם בכלים תקציביים וגם בכלים חוקיים אחרים. יצויין כי על רקע משבר הקורונה מדינות רבות בעולם הקצו מאות מיליוני דולרים לתמיכה במוזיקה המקומית, זאת בנוסף לתקצוב שוטף לו זוכה המוזיקה המקומית".

על הפקת הפרויקט אמונה טלי יעקבי ועל הניהול האמנותי ניצן זעירא וענב רביץ-ביקובסקי, וזה המקום לציין שהאלבום הראשון צבר כבר יותר מ-5.5 מיליון האזנות בשירותי הסטרימינג, ושירים רבים נכנסו לפלייליסטים בתחנות הרדיו השונות.

בחלקו השני של האלבום משתתפים לפי סדר הא'- ב': אבנר גדסי (רק החיים), אסתר רדא ורבע לאפריקה (שלום עליכם), דנה אינטרנשיונל עם שחר חסון ו-BEMET (מקהלה העליזה), דניאלה ספקטור ורותם בר אור (אל תפחד), התקווה 6 ועדן דרסו (מפנה מקום), חנה לסלאו, מיקי קם, תיקי דיין ורבקה מיכאלי (יכול להיות שזה נגמר), ישי לוי ורבקה זהר (זה קורה), יסמין מועלם וטונה (אור הירח), מרסדס בנד (האיש שבקיר), מאור אדרי (הבל החן ושקר היופי), מיכה שטרית (שיר דרך), מוניקה סקס וריקי גל (תחנה סופית), עדן חסון (ציפור מדבר), קרולינה ושי צברי (היו זמנים), רונה קינן והילה רוח (חמדת אבות), רוקפור ואילנית (שיר של אחרי מלחמה), שלומי שבן והקאמרטה הישראלית (השקר), שמעון בוסקילה ומארינה מקסימילאן (לשיר איתך), שפיטה ומוטי טקה (מה חשוב היום).