אוקיי, הנה משהו שלא חשבנו שאי פעם נגיד: לירון לב ורבקה זוהר עשו קאבר ל"Cheap Thrills" של סיה. למען האמת, גם הם לא דמיינו אף פעם שיקרה משהו כזה. שיתוף הפעולה המפתיע בין יוצא "כוכב נולד" לזמרת הוותיקה התחיל כבר לפני 3 שנים, כשלב ניגש אליה לאחר הופעה והציע לה לבצע שיר שהוא כתב. מאז השניים הוציאו שני אלבומים ומופיעים ללא הרף, והם לא מפסיקים להתרגש אחד מהשני.

בימוי, צילום ועריכה: אוהד אלימלך

"זה היה צריך לקרות, זה היה מכתוב לנו", אומרת רבקה. "העבודה בינינו קסומה. זה כמו שבן אדם אחד עובד. לא כתבתי בעצמי לפני כשהכרתי את לירון, קרה נס והתחלתי לכתוב. אני לא יכולה להסביר את זה, זה פרץ פתאום. עכשיו כשאני כותבתי כבר מרגישה את לירון. העשיה עצמה היא נהדרת ואת הפרי רואים בהופעות".

"החיבור מאוד חזק. כל פעם שאני מנגן אני כבר שומע את רבקה", מסכים לירון. "אנחנו הולכים למקומות מאוד לא צפויים. בחיים לא חשבתי שיהיה לי מופע משותף עם רבקה זוהר. אם היית שואלת אותי אם נעשה קאבר לסיה - ברור שלא".

אז איך זה באמת קרה?

רבקה: "לירון הציע לי, בתור בדיחה, לבוא להופעה של סיה, לא ידעתי מי זאת".

לירון: "אז השמעתי לה ביוטיוב כל מיני דברים של סיה והיא הכי התלהבה מהשיר הזה. כמה ימים אחרי זה עשינו חזרה לקראת ההופעה ובהפסקה, ברגע של שטות, רבקה התחילה לשיר את הפתיחה וזרמנו עם זה. מזה נולד הקאבר הזה".

רבקה, למה אהבת דווקא את השיר הזה מכולם?

רבקה: "הקול שלה שם נשמע מאוד כנה. יש משהו במילים האלו, שלא צריך כסף בשביל להיות שמח. התחברתי לשורה הזו. יש בקול שלה משהו שאין בו פוזה. אני אלך להופעה. עכשיו אני פתוחה להכל, אני הולכת על מה שלירון אומר לי".

לירון: "פתאום כששומעים את רבקה את את המילים האלו זה מקבל משמעות פתאום. אם ביונסה באמת תגיע באוקטובר אנחנו מבטיחים לעשות לה גם קאבר".

הופעות קרובות: 26.9 זאפה הרצליה

21.10 אלמה זכרון יעקב