כשנטע ברזילי פרצה בישראל היא גרמה למדינה שלמה להכיר את הלופר, המכשיר איתו היא מסמפלת בלייב קטעי שירה שמתחברים בסוף לשיר. לאחרונה היא חזרה להופיע עם המכשיר בהופעות ולבצע קטע שמשלב את השירים Freestyla, Can’t Get You Out Of My Head, All The Things She Said ו-Zombie - גם בהופעה האחרונה שלה בניו יורק. תיעוד של הקטע מאותה ההופעה בניו יורק עלה לטיקטוק על ידי אירווין קסטרו, מעריץ שנכח בקהל - והתפוצץ.

נכון לעכשיו הביצוע המיוחד של ברזילי גרף כבר יותר מ-3 מיליון צפיות ויותר מ-12 אלף (!) שיתופים. "היא כל כך לא מוערכת ונעלמה אחרי האירוויזיון, הכישרון שלה בלתי יאמן", "נטע היא גאונה. לעשות פריסטייל כזה זה פשוט מדהים", "מי זו לעזאזל? אני רוצה לראות אותה בהופעה", "זה אחד הדברים הכי מדהימים שראיתי פה. היא הרבה מעבר למדהימה", היו רק חלק מאלפי התגובות לביצוע.

הסרטון ובעיקר התגובות לא עברו כמובן מתחת לרדאר של ברזילי והיא הגיבה בהתרגשות: "היי חברים! אני המומה מכל האהבה הזו! אפשר שכולנו נהיה חברים??". קסטרו הגיב בחזרה: "OMG! את כל כך גאונה! היה לי כל כך כיף בהופעה שלך, לא יכול לחכות לראות אותך שוב".

@irvincastro0 @netta ♬ original sound - Irvin Castro

ברזילי אמנם פרצה עם הלופר על המסך שלנו, אבל כאמור, מאז הזכייה באירוויזיון היא קצת נטשה אותו. בהופעה האחרונה שלה בהאנגר 11 היא שיתפה את הקהל שחזרה להתגעגע אל המכשיר וסוף סוף מרשה לעצמה "לשחק" איתו שוב. אין ספק שגם אנחנו התגעגענו.