מרגי חשף אתמול בערב (רביעי) את השיר הבינלאומי הראשון שלו. הזמר האהוב העלה מהאולפן בלוס אנג'לס, שם הוא עובד בימים אלה, קטע קצר מהשיר שאמור לצאת ביולי הקרוב תחת סבן מיוזיק. "מה אתם אומרים על זה בתור הסינגל החדש שלי?", כתב מרגי בסרטון שהעלה לחשבונות הסושיאל שלו.

ממה שהתנגן ברקע אלה המילים שיהיו בשיר: "עכשיו יש לי איזה אלף דברים להגיד לך, אבל אקצר לארבעה. פאק יו, אני שונא אותך, אני מתגעגע אלייך, מבאס להכיר אותך. אל תתנהגי כאילו את תמימה, לשבור לב של מישהו זה אף פעם לא אלגנטי".

נראה שמרגי הבין מה הקהל מעבר לים אוהב והפעם הוא הכניס קצת ג'וס לשיר, ושר מילים שאנחנו לא רגילים לשמוע אותו מוציא מהפה בארץ. כאמור, כנראה זה מה שהוא צריך לעשות בשביל להתאים את עצמו לקהל האמריקאי.

@mergui

What do u think

♬ original sound - Mergui

השיר שעוד לא קיבל שם רשמי, יהיה הזנקת הקריירה של מרגי תחת הלייבל של חיים סבן באופן רשמי. בשנתיים האחרונות הוא היה לא מעט על הקו בין ישראל ולוס אנג'לס, ועבד עם מפיקים כמו מייק דין שעבד עם קניה ווסט ומדונה או קוק הראל שעבד בעבר עם אמנים כמו ג'סטין ביבר והיה בצוות הכתיבה של Single Ladies של ביונסה.

בתחילת חודש מאי, כמה שעות לאחר שחימם את מארון 5 בפארק הירקון, מרגי טס לקרואטיה על מנת לצלם שלושה קליפים, וסביר להניח שמדובר אחד מהם הוא לשיר שחשף. הסרטון שלו זכה למאות תגובות ועניין רב ברשתות החברתיות, והפעם הראשונה שבה הוא יבצע אותו תהיה על במת ה"האנגר 11" במופע שלו ב-25.08.