פחות מיממה עברה מאז שחררה עדי ביטי את הקליפ לשיר החדש שלה "חמסה חמסה" ונראה שהסערה סביבה וסביבו לא עוצרת. הבוקר ביטי זכתה לגינוי די מפתיע מצד חברת הכנסת מכחול לבן, תהילה פרידמן, מי שמגדירה את עצמה כ"פמינסטית דתייה" וכתבה בטוויטר: "גם נשים יכולות לחזק את תרבות האונס".

במתקפה החריפה שלה נגד הזמרת הצעירה הוסיפה פרידמן: "עובדה. עדי ביטי. אני יודעת שהמטרה הייתה שנצייץ ונדבר על זה - תאמינו לי שהייתי מעדיפה לא לתת לה את התענוג. אבל אני יודעת שהילדים שלי יראו את זה בכל מקרה. זו לא תרבות. לא אמנות. זאת סכנה ברורה ומיידית עבורינו ועבור הבנים והבנות שלנו. להיפגע ולפגוע", כתבה פרידמן שחתמה את הציוץ במילה "מחליא". 

דבריה של חברת הכנסת לא התקבלו "החיבוק" ברשת החברתית בה בחרה לתקוף את ביטי, ורבים תקפו אותה חזרה על דבריה. בין האנשים שיצאו נגד פרידמן אפשר היה למצוא בין היתר את חבר הכנסת עידן רול, מי שעד לא מזמן רץ איתה באותה הרשימה בבחירות, תסריטאי התוכנית המצליחה "מנאייכ" רועי עידן ואושיית הרשת לי מלאך.

זמן קצר לאחר הציוץ של ח"כ פרידמן, מסרו מנהליה את הזמרת את התגובה הבאה: "נגמרה הקורונה? חשבנו שיש הרבה דברים להתעסק בהם בתקופה הקשה שאנחנו נמצאים בה", נכתב מטעם הזמרת שנמצאת בלב הסערה. "אנשים בלי עבודה, בלי יכולת קיום, מפעלי חיים של אנשים קורסים - והגברת תהילה בזה עוסקת. מסתבר שיש הרבה זמן פנוי בכנסת".

"עצוב שבשנת 2020 חברת כנסת בישראל חושבת שבנות ישראל צריכות להתלבש כמו באיראן או בנות הטאליבן. איפה חופש הביטוי, חופש האומנות, וזכותו של כל אדם להתלבש ולהצטלם כרצונו. עדי לא מתרגשת מפוליטיקאים, הם מציירים את האמת כפי שבא להם. האמת היא שהעיניים רואות מה שהן רוצות לראות ולראות בכזה קליפ שיסודו הוא אומנות ומוסיקה, מקור לגיטימי ל"תרבות אונס"(!!??), מדובר בדמיון מעוות ביותר וניתוח סיטואציה בצורה לקויה".

"בקליפ ניתן לראות גברים, נשים, גברים על עקבים, כהי עור, בהירי עור, אסייתים ועוד כל מיני דמויות מגוונות שכל אלה הם פני כל החברה הישראלית. שום איבר מוצנע לא נראה בקליפ. היינו מציעה לה גם לסגור את חוף הים אם כך".

לסיום, ביטי הודתה ש"על דבר אחד אני כן מסכימה עם תהילה: אכן גם לנשים יש יד ב'תרבות האונס' שכן ציוץ כמו שלה מקשר בין לבוש כזה או אחר, כמקור לגיטימי לאונס", ולפי תגובתה החדה, ספק אם הזמרת הצעירה, שנמצאת בנקודת מפנה בקריירה שלה, חשבה שתיקלע לוויכוח עם חברת כנסת בעקבות השיר החדש שלה.