עידן רייכל מוציא היום את אלבומו החדש, "ואם תבואי אליי", עליו עבד במשך שלוש השנים האחרונות עם אמנים מובילים מהארץ (כמו ברי סחרוף וזהבה בן) ומהעולם. במקביל לאלבום, עידן מעלה בימים אלה ארבע הופעות בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב, שהוכרזו סולד אאוט מראש.

בין הסינגלים שעידן שחרר עד היום מהאלבום, אפשר למצוא את "את לא נשארת לבד" ושיר הנושא, שכבשו את מצעדי ההשמעות וצברו יותר מ-25 מיליון צפיות ביוטיוב. היום הוא משחרר שיר נוסף בשם "La Eternidad Que Se Perdió" ("הנצח שאבד" בספרדית), בו הוא משתף פעולה עם הזמרת הקובנית דאנאי סוארז ועם כמה מחברי ההרכב "אורקסטרה אראגון", איתם הקליט במהלך החופשה שלו בהוואנה.

עידן סיפר על האלבום החדש: "רציתי לחזור לדרך של ההקלטות הספונטניות, איתה התחלתי, אז לקחתי איתי רק לפטופ והתחלתי להקליט שירים שאהבתי. זה לא שינה לי מאיזה ז'אנר הם, רק רציתי להקליט עם חברים ועם אנשים שפגשתי לאורך הדרך. ניסיתי אולפנים שונים ומפיקים שונים, שחררתי סינגלים כשהשירים היו גמורים, ללא מסגרת של אלבום. רציתי ליהנות מחדש מההקלטות, לקום כל בוקר ולעשות את מה שאני אוהב". במרץ הקרוב עידן יפתח את סיבוב ההופעות הבינלאומי החדש שלו.