כשחברי ANNA RF, הרכב הרגאיי האלקטרוני מהנגב, הסכימו להשתתף בפרק בסדרה החדשה "#עובדים_על_זה", הם לא ציפו שממפגש עם אנשים שכל כך שונים מהם יצא שיר, ועוד אחד שמח. קסה גטו, אחת הפעילות החברתיות הבולטות בעדה האתיופית, וצמד הציונים הדתיים יונינה, חברו ללהקה על הסט ויחד ביצעו איתם את "קראתי לך ציון". את השיר שנכתב בהשראת טקסט של קסה, הפיק מוזיקלית חיים לרוז.

מאז נוסד ANNA RF בישוב שחרות ב-2011, הספיקו שלושת חבריו להופיע מסביב לעולם ולשחרר שירים שצברו למעלה מ-40 מיליון צפיות ביוטיוב וקהל מעריצים אדוק בכל העולם, בפרט במדינות ערב. במקביל לצילומי הקליפים שלהם, הם תיעדו את כל החוויות שצברו, וביניהם מפגש בוותיקן עם האפיפיור בעצמו. את השיר החדש הם ישיקו באירוע חגיגי ב-13.9, באברהם הוסטל בתל אביב.

"#עובדים_על_זה" היא סדרת רשת שיצרו ברק ותומר הימן ("מיסטר גאגא", "מי יאהב אותי עכשיו?") כחלק ממיזם "דיבור אחר" ובתמיכה של YouTube Creators for Change. פרקי הסדרה מפגישים בין יוטיוברים מוכרים עם עשרות אלפי עוקבים, לבין פעילים חברתיים, המשתייכים לקהילות שונות בחברה הישראלית. במקביל לעליית הסרטונים ליוטיוב, הם גם צפויים להיות משודרים בערוץ 8.