שלושה חודשים אחרי הסינגל האחרון שלה, "יהלום" שהתקבל בחיבוק ענק על ידי כל מי שיש לו זוג אוזניים - אגם בוחבוט ממשיכה לעשות את מה שהיא יודעת לעשות הכי טוב ומשחררת הבוקר סינגל חדש, "כל העולם", שיר שונה לחלוטין מהניצוץ הקודם שלה.

את השיר החדש כתבו שניים מהיוצרים הצעירים העסוקים היום בישראל, תמר יהלומי ויונתן קלימי, והוא מלווה בקליפ סופר מושקע, סוג של פיצ'ר הוליוודי בסגנון הסרט "מלחמת הכוכבים", ולא צריך להתאמץ יותר מדי כדי לגלות בו לצד אגם את מלכת היופי לשעבר לינור אברג'יל והדוגמן בר ברימר.

"השיר החדש הוא שיר שמאוד מאוד קרוב ללב שלי, שיר כזה שאיך ששמעתי אותו בפעם הראשונה אמרתי שאני חייבת שהוא יהיה שלי", מספרת אגם על הסינגל החדש בראיון ל-mako. "כתבו והלחינו אותו יונתן קלימי ותמר יהלומי המוכשרים והעבודה לצדם הייתה פשוט מדהימה. עבדנו ימים כלילות על הקליפ בשביל לייצר פה משהו חדשני שלא נראה כמותו. אני סופר מרוצה ושלמה לגמרי עם התוצאה".

ואיך עברה עלייך שנת הקורונה? מה עשית בה? איך התמודדת עם הריחוק מהבמות והקהל?
"השנה האחרונה הייתה מאוד מאתגרת עבורי. בתור מישהי שעובדת נון סטופ מגיל 8 היה לי מאוד קשה פתאום לשבת בבית ולא לעבוד או להופיע, אבל לקחתי מזה דברים טובים, למדתי להעריך את העבודה שלי ובאמת להבין כמה אני אוהבת את מה שאני עושה.

עבדתי בתקופה הזאת קצת יותר מאחורי הקלעים, אם זה ללכת לכותבים חדשים, לשבת בסשנים ולנסות לכתוב בעצמי. אני מרגישה שהתפתחתי למקומות חדשים, ואיזה כיף ברוך השם שעכשיו חוזרים לשגרה ולהופעות. התגעגעתי הכי בעולם!".

נשמע מעניין מאוד. אז מה צפוי לנו ממך בהמשך השנה?
"צפויות לכם המון המון הפתעות עם שירים ופרויקטים חדשים ומסקרנים שאני לא יכולה לחכות כבר שיצאו אליכם. אני עובדת ממש קשה בשביל לייצר כל הזמן דברים חדשים כדי לעניין ולסקרן את הקהל שלי".

אז אלבום חדש בדרך, אה?
" אנחנו עובדים כל הזמן על שירים חדשים ובטח שגם על אלבום. זה לגמרי השלב הבא. יש למה לצפות!".

כל העולם // מילים

ואהבו אותך לפניי
אולי בטירוף, אולי בשפיות
ואולי לא קרוב למה שאני בכלל מדמיין

והיו לך אהבות
אולי נשארו, אולי זמניות  
ואולי לא נשאר לי משהו מקורי לומר לך

כי שמעת כבר הכל    
והשפתיים שלך מכירות גם טעם אחר
ויאללה גם הגוף
זה שורט לי את הלב
כי לפני שבאתי  
עבר עלייך עולם שלם    
ואילו אני, כשפגשתי אותך
הפכת להיות לי כל העולם

וזה אני שהתרגל 
לייבש לבבות
להמציא קלישאות 
ואיך כשאת באת 
פתאום הראש שלי רק חושב

על מה לחשו לך בלילות
אולי נחמה, אולי גסויות 
בכל פעם שאני מטייל בך כמעט ונוגע 
תדעי שאני מת  

כי שמעת כבר הכל    
והשפתיים שלך מכירות גם טעם אחר
ויאללה גם הגוף
זה שורט לי את הלב
כי לפני שבאתי  
עבר עלייך עולם שלם    
ואילו אני, כשפגשתי אותך
הפכת להיות לי כל העולם