דיג'יי גל מלכה, עדי ביטי, עדן מאירי, נועם קליינשטיין וחברי הלהקות הצבאיות של צה"ל חוגגים את יום העצמאות ה-73 עם חידוש לאחד השירים הכי ישראלים בעולם, "תמיד עולה המנגינה", שמלווה בקליפ צבעוני ושמח שהופק על ידי צה"ל בבסיסים השונים של חיל הים, חיל האוויר וחיל היבשה.

כזכור, זו ממש לא הפעם הראשונה בה גל מלכה משתף פעולה עם צה"ל ביום העצמאות, ובחגיגות עצמאות ה-70 למדינת ישראל מלכה הפיק את השיר "אין לך מה לדאוג" בביצועם של נופר סלמאן ונדב גדג', ובהשתפותם של לוחמי חטיבת הנח"ל.

גל, עוד שנה, עוד עצמאות, עוד שיר בהפקתך. איך היה?

"לעבוד על שיר עם הלהקות הצבאיות זה תמיד כיף ומאתגר. כיף כי זו חוויה לעבוד עם הרבה אנשים מוכשרים והרבה מוחות מוזיקליים, ומאתגר כי משתתפים בשיר למעלה מ-30 זמרים, 10 נגנים (!) מכמה להקות צבאיות שונות, ולא נשכח כמובן את הזמרים שמובילים את השיר, עדי עדן ונועם, שהעבודה באולפן עם כל אחד מהם הייתה מדהימה.

אני חושב שכל היופי בפרויקט הזה, מעבר לעובדה שחידשנו שיר ישראלי מוערך ושורשי, זה שיש לנו במדינה שילוב של סגנונות ואמנים. בשיר השנה לקחתי בכוונה כל אחד לעולם שלו - עדן מאירי על הצד המזרחי, עדי ביטי מביאה את הפופ העכשווי ונועם קליינשטיין בעולם הקלאסי והשקט, ויחד עם שורת הנגנים וזמרי הליווי נוצר קטע מחודש, עכשווי ומאוד ישראלי שנשען על המקור".

ואיך נבחרו דווקא עדי, עדן ונועם?
"האמת היא שצה"ל הגיע אלי עם בחירת הזמרים ושאל את דעתי עליהם. כמובן ששמחתי מאוד בגלל הגיוון, שהוא משהו שחשוב לי בהפקות ובחידושים של שירים בפרט".

אפשר כבר לדבר על התכנונים שלך ליום שאחרי הקורונה?
"האמת היא שבכל תקופת  הקורונה עבדתי מאוד קשה על המון מוזיקה חדשה וגם על שיתופי פעולה לקיץ הקרוב. במקביל אני עובד על הפרויקט שלי לחו"ל תחת השם "MALKA" שיכלול שיתופי פעולה בשפות שונות עם זמרים מעולם הפופ הלטיני".

ואיפה תחגוג את עצמאות?
"את ערב עצמאות אחגוג השנה במסיבה כי די - שנה שלמה לא היינו במסיבות והגיע הזמן לחזור לחיים שכל כך היו חסרים לנו. אני מאחל לכל עם ישראל חג שמח ויום עצמאות שמח".