פחות מיומיים מאז פורסמו הטענות הקשות נגדו בסדרת פוסטים שפירסמה אישה לא מוכרת בחשבון האינסטגרם שלה נגד המוזיקאי עטר מיינר, הערב (שישי) מיינר מגיב לטענות דרך פוסט בפייסבוק לאחר שהעדיף עד עכשיו שלא להגיב לדברים.

"שמרתי את הדבר בסוד תקופה לא קצרה כי חששתי שאיש לא יאמין לי: ב-2018 חוויתי סיוט שהכתים מאז את חיי, לאחר שהוטרדתי נפשיות ופיזית על ידי זמר פופ ישראלי בשם עטר מיינר", כתבה המתלוננת נגד מיינר. "זו לא היתה מערכת יחסים ארוכה, אלא רומן קצר (תודה לאל). למרות זאת, זה הביא אותי למצב שבו הייתי צריכה לברוח מישראל כדי להציל את חיי (שלושה חודשים לאחר שהגעתי לשם)".

המתלוננת המשיכה בדבריה בסדרת הסטוריז שפורסמו ביום רביעי האחרון וכבר נמחקו מאז. "יצאתי עם קרע באוזן השמאלית, רוח שבורה, מחשבות וניסיונות התאבדות, ותסמונת דחק פוסט-טראומטית שהשפיעה על חיי. אני לא יכולה יותר לשבת בשקט בזמן שהטורף המיני ממשיך להתחמק מההתנהגות הזו. הוא מעולם לא התנצל או לקח אחריות על מעשיו שעלו לי במחיר פיזי, נפשי וכלכלי - וזה גורם לי להרגיש שהוא עדיין מהווה סכנה לנשים אחרות".

 

(בצילום: אחד הסטוריז שפירסמה המתלוננת)
 
סדרת הפוסטים של המתלוננת, שלדבריה מתגוררת כיום בארה"ב, הובילו לסערה ברשת, במיוחד במעגלים הקרובים והרחוקים של מיינר, אחד מאמני ההיפ הופ הצעירים והבולטים היום בישראל.
 
לאחר שסירב להגיב למספר כלי תקשורת שפנו אליו בנוגע להאשמות החמורות, מיינר כאמור בחר להגיב הערב להאשמות הקשות דרך פוסט בעמוד הפייסבוק שלו. "אתמול התפרסמו עלי כתבות בעקבות סטורי של בחורה שמתגוררת באמריקה שיצאתי איתה תקופה קצרה לפני יותר משנתיים כשהיא הייתה בארץ, בסדרה של סטוריז היא מאשימה אותי בהתעללות נפשית ופיזית", כתב מיינר בתחילת דבריו.
 
בהמשך, מיינר התייחס לטענה נוספת של של אותה מתלוננת, על כך שמעבר להטרדות הפיזיות והנפשיות שעברה, באלבומו האחרון של מיינר, שיצא לפני כשלושה שבועות, הוא עשה שימוש בקטע מוזיקלי שנוצר על ידה ללא שביקש את אישורה. "בהמשך דבריה הוסיפה (המתלוננת) שגנבתי לה זכויות יוצרים וקוראת לכולם לדווח ליוטיוב על אחד השירים שלי. ("חדש בעיר" שירד מיוטיוב בעקבות זה), כתב מיינר.
 
(בצילום: הפוסט של מיינר)

"אני לוקח מאוד ברצינות את הנושא של מערכות יחסים פוגעניות, פגיעה בנשים והאשמת הקורבן, אני מנסה להיות הכי ער שאני רק יכול למצב וכואב ומתסכל אותי לשמוע על נשים שעברו פגיעה מכל סוג. כשהיא הייתה בארץ היינו במערכת יחסים קצרה שלא התפתחה, מעולם לא התעללתי בה נפשית או פיזית", המשיך בפוסט שכתב. "חשוב לי לומר בנוגע לכתבות שפורסמו שהן נעשו ללא שום בדיקה של העובדות, אני מתכוון לעמוד על האמת ולהגן על שמי".
 
את סדרת הסטוריז שלה חתמה המתלוננת בפנייה לכל מי שנחשף לדבריה: "עכשיו אתם, הישראלים שמכירים אותו, עכשיו אתם יודעים ואתם יכולים לעזור לנשים מסביבתו".