"בזכות mako והאנשים המדהימים שקראו את הכתבה הצלחנו לגייס 180 אלף שקלים מתוך 300 אלף", מספרת הבוקר בהתרגשות מירב נגר, רעייתו של הזמר נתנאל, שנלחם בימים האחרונים על חייו בעקבות שני גידולים ממאירים שתגלו בגופו. 

כזכור, נתנאל ממתין לטיפול שעשוי להקל ולעזור לגידול הסרטני שהתגלה בראשו, טיפול אותו הוא אמור לעבור באופן בהול בטקסס שבארה"ב. "החלטתי להטיס את נתנאל גם אם אאלץ להיכנס לחובות. אין לי מה לעשות, אני לא יכולה להמתין ל-120 אלף השקלים הנותרים", אומרת ל-mako מירב על המצב בבית משפחת נגר.

לדבריה, מצבו של נתנאל התדרדר במהלך סוף השבוע האחרון. "הוא התחיל להזות דברים, ובשבת הוא ביקש לבקר את אח שלו איציק שנפטר מזמן והתעקש על כך שזה יום חמישי. אני מפחדת שלא תהיה דרך חזרה, יש לו ילדים קטנים בבית".

בנוסף לעניין הכספי, משפחתו של נתנאל מתמודדת עם בעיה נוספת: חברות הביטוח לא מסכימות לבטח אותו לקראת טיסתו לחו"ל, זאת בשל מצבו הבריאותי: "זה הזוי. ביקשתי מכמה חברות ביטוח עזרה בנסיעה ואף אחת לא מסכימה. בסוף נתנאל ימות בגלל העקשנות הזו והניסיון שלהן לחסוך בכסף", טוענת מירב.

"המצב של נתנאל לא טוב, ואם הוא ימות באמריקה - מאיפה אביא כסף כדי להטיס אותו חזרה לארץ? אם הוא לא ירגיש טוב ויצטרך לקבל טיפול במרכז רפואי - מאיפה יהיה לי כסף לזה? לא ביקשתי ביטוח בריאות, רק ביטוח נסיעה, היא מספרת ומוסיפה שפנתה לכמה מחברות הביטוח הגדולות בישראל, וכולן התנגדו לבטח את נתנאל, שנמצא בין החיים למוות. "הטיפול הזה יכול יציל אותו, למה העקשנות? בבקשה, תפנו אליהם שיסכימו. הם יהרגו אותו".

את ההזדמנות הזו ניצלה מירב כדי לפנות לקוראים: "אני מבקשת עזרה, אם מישהו מכיר גורם בחברות הביטוח שמסוגל לעזור לנו לבטח את נתנאל - בבקשה שיעזור לי".

בכל הקשור לתרומות להשלמת החוב שנותר (כ-120 אלף שקלים) עבור הטיפול העתידי של נתנאל, ניתן להעביר לחשבון הבנק של מירב נגר: מספר חשבון 212075 / בנק הפועלים (מס' 12) / סניף 738.