אין תמונה
חוזר. ארמין ואן ביורן

פסטיבל האלקטרוניקה "בלו4דאנס" יפתח את החלק המרכזי שלו בקיץ 2013 ב-4-6 ביולי ב"חווה" באילת, בסוף שבוע שירכז מסיבות ודיג'ייז מהעולם כמו ארמין ואן ביורן, Alesso, Jochen Miller ויובל זך מהאומן 17. המארגנים מבטיחים תפאורה, תאורה וסאונד מחזית הסטנדרטים הבינלאומיים ואווירה מיוחדת.

הליינ-אפ: חמישי 4.7, החל מחצות Alesso ויובל זך בחווה. מסיבת בריכה עם יובל זך. שישי 5.7, החל מחצות ארמין ואן ביורן ויוכן מילר. מסיבות בריכה עם מילר וואן ביורן. כרטיסים: *9096, מיסטר טיקט 03-5107070

 

ארמין ואן ביורן

ארמין ואן ביורן, הסופרסטאר ההולנדי, אחד מעמודי התווך של סצינת הטראנס והפרוגרסיב המלודיים, כבש השנה את המקום ה-1 בדירוג הדיג'ייז העולמי בפעם החמישית. הוא חוזר לאילת לראשונה מאז יולי 2011 והפעם בסמוך לשיחרור אלבומו החדש "Intense".

ואן ביורן אף ייסד ועומד בראש תאגיד המוזיקה "ארמדה", כיום אחד הלייבלים האלקטרוניים המובילים בעולם. במהלך הקריירה שהחלה אי שם ב-1997 הוא קטף אינספור פרסים, שבחים ותארים וכיום הוא נחשב לדיג'יי מהגדולים בהיסטוריה. כמו כן הוא אחראי לתוכנית הרדיו המצליחה "A State Of Trance", שפונה מדי שבוע למיליונים וחגגה השנה 600 תוכניות בטור עולמי גדול.

 

 

Alesso

אלסו הוא אלסנדרו לינדבלאד השוודי בעל השורשים האיטלקיים, אחד השמות הלוהטים כרגע בעולם המוזיקה האלקטרונית ואחד מחמשת השוודים המובילים בעולם (לצד אקזל, אנג'לו, אביצ'י ואינגרוסו), שכבר זכה לכינוי "Sweden's Best Kept Secret". אלסו מנגן בקביעות בפסטיבלים הגדולים בעולם וכבר שיתף פעולה בסטודיו עם אמנים מובילים כמו אביצ'י, דיוויד גואטה, הסווידיש האוס מאפיה, דירט'י סאות' ועוד.

הפריצה שלו הגיע בעיקר אחרי הקטעים Nillionaire ו-Raise Your Head שהצליחו באתר המכירות "ביטפורט". מאז דרך כוכבו והוא הספיק לנגן כבר באירועי ענק כמו Tomorrowland, EDC, Creamfields, Summerburst ועוד, עם טור עולמי שמלבד אירופה פלש גם לאסיה ולאמריקה.

 

Jochen Miller

יוכן מילר ההולנדי ממשפחת "ארמדה" של ארמין ואן ביורן הוא אחד הדיג/'ייז שיצרו הכלאה בין טראנס, אלקטרו, טקנו ופרוגרסיב, כשהסאונד שלו שימש השראה למפיקים נחשבים רבים בז'אנר. כיום הוא משלב גם את הסאונד של הדור החדש, ה-Big Room. מאז החל את קריירת התיקלוט שלו הוא כבש רחבות מסביב לעולם כולל פסטיבלי ה-Mysteryland, Trance Energy, Dance Valley ולאחרונה גם ASOT ופסטיבל ה-Ultra במיאמי.

קטעים של מילר כמו Lost Connection, Humanoid ו-Brace Yourself נחשבים עד היום לבעלי סאונד מיוחד ואליהם מצטרף גם Classified שהוכתר להימנון הרישמי של פסטיבל ה-Energy ב-2011. מילר שיתף פעולה בין היתר עם מרקוס שולץ, ראנק 1 ו-W&W , והוא נחשב לאחד המחממים הרישמיים של ארמין ואן ביורן בסיבובי ההופעות שלו ברחבי העולם. בנוסף הוא ממייסדי ואמני הדגל של צמד הלייבלים BeYourSelf Music ו-High Contrast Recordings. יוכן מילר חוזר לראשונה לארץ מאז יום העצמאות האחרון 2012 אז ניגן בגני התערוכה.

 

יובל זך

יובל זך הוא רזידנט האומן 17 ונחשב לאחד הדיג'ייז הבולטים בישראל בשנים האחרונות. זו השנה ה-5 ברציפות בה הוא פותח את הפסטיבל ומאייש את עמדת הרזידנסי של הבלו4דאנס. זך ניגן בכל מועדון נחשב בישראל וכמובן באירועים והפסטיבלים הגדולים ביותר. זך יודע לבנות אווירה ומחזיק בארסנל מכובד של קטעים שנחשפים אצלו בדרך להפוך ללהיטי רחבות. עד כה ניגן לצד ענקים כמו ארמין ואן ביורן, אבוב & ביונד, גארת' אמרי, דייב סימן, דני טנגליה, מרקוס שולץ, דאש ברלין ועוד.