מיכאל בן דוד תפס את תשומת ליבה של אירופה אמש, אחרי שהתפרץ לעמדת השידור של המנחים בגרין רום, נופף בדגל ישראל, הקריא מהטלפרומטר, ואף נישק שניים מהם. במסיבת עיתונאים שנערכה הערב בטורינו, לאורה פאוסיני, אלסנדרו קטלאן ומיקה התייחסו לשאלת שליח mako מוזיקה לגבי אותו רגע שנוי במחלוקת, שגרר תגובות קשות ברשתות וגם בישראל.

"לא ידעתי שהוא הודח, אני מצטער עבורו", פתח קטלאן כשנשאל איפה התקרית הזו פגשה אותם, "בכנות, אני חושב שהוא היה בסך הכל אדם אמיתי שנהנה, אולי הוא שתה כוס אחת או שתיים יותר מדי, אבל באמת שמבחינתי לא קרה כלום. מצאתי את עצמי במצב מביך שמגינים עליי בגלל משהו שבכלל לא השפיע עליי".

בשלב הזה מיקה שאל אותו בצחוק אם הוא נהנה מהנשיקה: "הייתי אומר שכן", ענה כשהוא צוחק והוסיף: "חשבתי שהוא מצחיק, בשבילי זה לא היה ביג דיל".

רק בשלב הזה פאוזיני הבינה בכלל על מה מדובר וניסתה להרגיע את הלהבות: "אין שום בעיה בנשיקה, Kiss Is Love!".

"זה הלילה שלהם. אירועי הגמר בגרין רום, הם שלהם, ההופעות הן שלהם", הבהיר מיקה: "הוא אפילו צריך להיות יותר עליהם. זה הרגעים האלה, שעושים את האירוויזיון. אם מישהו בא ושם את עצמו בספוטלייט, זה בסדר. ברור שיש גבולות, אבל אם שמים את זה בצד לרגע, האירועים בגרין רום צריפים לחגוג אותם אפילו יותר".

עם התשובות המרגיעות של המנחים שמסבירים בבירור שמבחינתם מדובר בנון אישו, מיכאל בן דוד וגם שאר חובבי התחרות, יכולים לשים את האירוע הזה מאחוריהם. אירוע גמר האירוויזיון יערך מחר בטורינו ויחל ב-22:00.