בשעות האחרונות מופץ סרטון ברשתות החברתיות ובוואטסאפ שגרר תגובות רבות, בו נראה איתי לוי נוזף בזמר הוותיק עידן משה שהוא גם אחיינו של חיים משה על כך ש"תיקן" אותו בשירה. בסרטון המופץ נראה איתי לוי יושב לצד מנהלו בני פרץ בטברנה ביחד עם עידן. הוא צולם ביום שני האחרון בעזריאלי בתל אביב במסיבת יום הולדת של איש עסקים, ובין האנשים שנצפו באירוע היו גם משה פרץ, רב הסלבס מרדכי חסידים ועוד.
 
שדרן הרדיו אסי הג׳וקר, מהראשונים שנתנו במה ללוי, העלה את הסרטון לדף של תוכניתו ״בריזה״ וסיפר: ״קיבלתי את הסרטון, עידן משה זמר ותיק ומוכשר תיקן ובצדק. איתי לוי נמצא במעמד שבו הוא יכל לגלות יותר איפוק, בקרוב הוא הולך לשפוט בכוכב הבא וסביר להניח שייתן שם לא מעט ביקורות לזמרים צעירים, שילמד גם לקבל״.
 
עידן, התבאסת מהגישה שלו כלפיך?
״להתבאס ממה בדיוק? לא תיקנתי, שרתי. הסרטון מדבר בעד עצמו. כנראה הוא לא שמע את עצמו בגלל הסאונד והרעש״.
 
כשאתה צופה בסרטון עכשיו, מה עובר לך בראש?
״הסרטון לא משקף שום דבר. דאגו להראות ולהשמיע שהוא גוער בי למעשה על זה ש'תיקנתי' אותו, עצם המחשבה הזו מצחיקה אותי, כי אני קצת יותר ותיק מהרבה זמרים חדשים עולים וטובים ממני. אתה יודע שאני כבר זמר 25 שנים פלוס, ובלי שום קשר 'מכל מלמדי השכלתי'״.
הבנתי שיש המשך לסרטון ראית אותו?
״שלחו לי גם את ההמשך הסרטון אבל מחקתי כמובן כי רכילות לא מעניינת אותי, אבל רואים בוודאות שאני לא התייחסתי ולא לקחתי את הדברים שלו ברצינות, ועוד אחרי צחקתי מזה. אבל איך אומרים? גדול נסיון העושר מנסיון העוני״.
 
מי שלא התרגש מהסרטון הוא הבוס והמנטור של איתי אייל גולן שמסר בתגובה: ״עידן ואיתי חברים טובים וזה הומור שלהם בינם לבין עצמם״.
 
בני פרץ מסר בתגובה: ״הם חברים טובים של 15 שנים והיה הומור. הזוי שמהערה הומוריסטית עושים ככה״.