שיר ביטון, הומאז' (צילום: דן מילר)
חום יולי אוגוסט. שיר ביטון | צילום: דן מילר

הזמרת שיר ביטון מעלה מופע חדש שיוקדש כולו לשיריו של שלמה ארצי, עם עיבודים של דודי בר-דוד. ההופעה הראשונה תתקיים ביום שלישי 21 באוגוסט בתיאטרון "תמונע" בתל אביב, ותכלול ביצועים ללהיטים גדולים של ארצי לצד שירים פחות מוכרים שלו (כן, יש כאלה) וביניהם קטעי קישור בהם תספר ביטון על תולדותיו של הזמר האהוב עליה ביותר.

למרות שבגמר של "כוכב נולד 3" היה זה דווקא יהודה סעדו ששר את "שדות של אירוסים" - שיר ביטון מספרת כי שלמה ארצי ושיריו מהווים את פס-קול חייה. היא זוכרת איך מגיל 3 לקח ותה אביה להופעות של ארצי. עבורה המופע הזה יהיה בבחינת הגשמת חלום ילדות. וכדי שהחלום יהיה מושלם צילמה ביטון המואז' לעטיפת האלבום של שלמה ארצי "חום יולי-אוגוסט".

שיר ביטון, ילדית דימונה, היא פיינליסטית "כוכב נולד 3". אלבום הבכורה שלה "המציאות שלנו" קצר שבחים וסינגלים מתוכו כמו "המלך עיוור" ו"שמש מזדקנת" הושמעו היטב בתחנות הרדיו.

בינתיים ביטון כבר הפכה לאמא, ולדבריה מתרגלת לחיים החדשים עם בנה הקטן איתי. היא אף נבחרה להיות בסגל המורים במכללה החדשה למוזיקה (מכללת הד) לצד עברי לידר, דנה ברגר ומתי כספי, ונמצאת באיסוף חומרים לאלבומה השני.