אביב גפן, פסטיבל ערד (צילום: סיון פרג')
יארח את פוליקר ושבן. אביב גפן | צילום: סיון פרג'

פסטיבל הרוק של חוף ניצנים יחזור בגדול בחול המועד סוכות (25-28.9) תחת הכותרת "חג שמח ניצנים", עם ארבעה ערבים רצופים של מיטב הרוק הישראלי, בכיכוכבם של אביב גפן, יהודה פוליקר, שלומי שבן, כנסיית השכל, אהוד בנאי, יהודית רביץ, גידי גוב, אביתר בנאי, ארז לב ארי ושלום חנוך.

מחירי הכרטיסים נעים בין 160-180 ₪ לכל אחד מהערבים ("קסטל" 03-6045000 או *8965 ובאתר). לתושבי "עוטף עזה" יוקצו כרטיסים במחיר מיוחד אצל רכזי התרבות של היישובים.

בערב הפתיחה של הפסטיבל (25.9) יתקיים מפגש מסקרן בו יארח אביב גפן לראשונה את יהודה פוליקר ואת שלומי שבן. גפן, שב-3 בספטמבר יחמם את U2 באתונה, התארח בהופעתו של פוליקר בקיסריה לפני כשלושה שבועות, אז עלה במפתיע לשיר איתו את השיר "כשתגדל". המפגש הראשוני ביניהם נוצר במסדרונות אחת מתחנות הרדיו, כשפוליקר התארח באחת התוכניות, פגש את גפן במקרה והציע לו לשיר איתו יחד.

מופע הנעילה: שלום חנוך

בערב השני (26.9) של הפסטיבל יתקיימו שני מופעים בכרטיס אחד: כנסיית השכל ואהוד בנאי. בערב השלישי (27.9) ייפגשו גידי גוב ויהודית רביץ – שניהם ביחד וכל אחד לחוד. בערב האחרון (28.9) יתקיימו שני מופעים בכרטיס אחד: אביתר בנאי עם ארז לב ארי, ושלום חנוך, שיחתום את הפסטיבל.

חוף ניצנים המשופץ ממותג כיום כ"חוף בננה ביץ'", על שם החברה המפיקה את האירוע. לרגל הפסטיבל יותאם החוף לקהל עם מתחם שבו תוצב במה גדולה, ייפרסו כרי דשא ותיבנה טריבונת ישיבה. בכניסה למתחם יוצבו ברים ודוכני אוכל. בהפקה שותפה המועצה האזורית חוף אשקלון.

>> כריס רובינסון מ"בלאק קרואוז" בראיון מיוחד: "הלוואי שנופיע בישראל"