אין תמונה
יש מצב שאת מביאה מהאייטיז גם את סמנתה פוקס? סינדי לאופר

זמרת האייטיז סינדי לאופר תגיע לישראל, להופעה אשר תתקיים ב-4 בינואר 2014 (מוצאי שבת) בהיכל נוקיה בתל אביב. לאופר תופיע בארץ במסגרת סיבוב הופעות חדש, בו תחגוג הזמרת בת השישים 30 שנות קריירה.

את לאופר מביא לארץ המפיק אודי אפלבאום, שהביא גם את אלאניס מוריסט. עדיין אין תאריך מדויק להופעה ומכירת הכרטיסים טרם החלה. אפלבאום צפוי להנחית בנוקיה ב-22 בפברואר 2014 גם את להקת הרוק הכבד "דיפ פרפל", שכבר הופיעה בארץ כמה וכמה פעמים בשנים האחרונות, הפעם האחרונה היתה במאי 2011 בקיסריה.

מחירי הכרטיסים למופע: 199-999 ₪. טלפון: 8780*.

סינדי לאופר - 30 שנות קריירת סולו

בשנות ה-80' נחשבה סינדי לאופר למתחרה גדולה של מדונה, כשמצד אחד היא קורצת לתרבות הפאנק עם שיער שהחליף צבעים בקצב מסחרר, ומצד שני מתמחה בלהיטי פופ קופצניים ורכים.

Girls Just Want To Have Fun

אלבום הבכורה שלה כסולנית "She's So Unusual" יצא לאור ב-1983, כשלאופר כבר היתה בת 30. אחרי חברות בלהקה היא סוף סוף פרצה בגדול. ארבעה להיטים מהאלבום הגיעו למקום הראשון בטופ 5 של המצעד האמריקני: She Bop, Girls Just Want To Have Fun, Time After Time ו-All Through The Night.

האלבום זיכה אותה בחמישה פרסים בולטים בטקס ה"גראמי" הנחשב: ההקלטה של השנה והמבצעת הווקאלית הטובה ביותר (שניהם עבור Girls Just Want to Have Fun), שיר השנה (Time After Time), אלבום השנה ותגלית השנה.

Time After Time

שלוש שנים אחר כך נמשכה ההצלחה שלה עם הלהיט "True Colors" ואלבום שנשא את שמו. היא השתתפה בשירים חשובים כמו: "We Are the World" ב-1985, בו שרה את החלק הסופרני של ה"גשר" בשיר, "Another Brick in the Wall" של פינק פלויד, אותו שרה כשהיא לבושה בבגדי תלמידה, במופע של רוג'ר ווטרס בברלין בסמוך לנפילת החומה, וביצוע ל-"Give Peace a Chance" בתקופת מלחמת המפרץ ב-91'.

מאז החליפה לאופר סגנונות מוזיקליים, אך לא הצליחה לשחזר את הצלחת אלבום הבכורה. במקביל הפכה לחביבת ספורט ההיאבקות WWF, הסתובבה הרבה עם מתאבקים מפורסמים כמו האלק הוגאן ושילבה אותם בקליפים שלה, כמו המתאבק קפטן לו אלבנו שגילם את אביה. לאופר אף ניהלה מתאבקים ומתאבקות כמנג'רית.

בשנה האחרונה זכתה סינדי לאופר בפרס התאטרון האמריקני היוקרתי ה"טוני", על המחזמר "קינקי בוטס", שעלה בברודווי, ובו הייתה אחראית על פס-הקול. ב-2014 היא צפויה להוציא אלבום חדש.

True Colors