אדיר גץ, גד אלבז, עידן עמדי, סאבלימינל, איציק שמלי (צילום: שרון רביבו)
אדיר גץ, גד אלבז, עידן עמדי, סאבלימינל ואיציק שמלי בהופעה ללוחמי מג"ב | צילום: שרון רביבו

אדיר גץ, עידן עמדי, שני יצהרי וסאבלימינל עם איציק שמלי וגד אלבז הופיעו בהתנדבות בפני לוחמי משמר הגבול בבסיס "יהודאי" בירושלים. ההופעה התקיימה במסגרת משדר מיוחד של הרדיו המקומי לכבוד יום ירושלים ה-44 שחל השבוע. את השידור הנחה אלעד עמדי, בן דודו של עידן עמדי, שדרן רדיו ירושלים ("עמדינה"), תחת הסיסמה: "בכל ימות השנה הם שומרים עלינו, פעם אחת בשנה אנחנו מחבקים אותם".

אדיר גץ עושה שמח, עידן עמדי מרגש

לוחמי ולוחמות מג"ב נכנסו ויצאו מהאולם כאשר הם "נקרעים" בין הרצון לבלות במופע לבין המשימות הרבות המוטלות עליהם במסגרת "יום ירושלים". מי שכן זכה להיות באירוע צפה בהופעה בזמרת שני יצהרי עם צמד להיטיה "אגו" ו"היא רוצה".

גד אלבז, סאבלימינל, מגב ירושלים (צילום: שרון רביבו)
"הכל מלמעלה". גד אלבז וסאבלימינל | צילום: שרון רביבו

אחריה עלה אדיר גץ, שהמשיך לעשות שמח ללוחמים והרקיד אותם עם להיטו "איך היא רוקדת" ואמר כי הגיע במיוחד מעתלית. עידן עמדי עלה אחריו, מלווה במחיאות כפיים סוערות מצד הלוחמים, שהדביקו לראשו כומתת מג"בניקים.. עמדי שר את שירו "תשליך", סיפר עד כמה הוא נרגש להופיע ובלהיט "כאב של לוחמים" העלה לבמה לוחמת שתשיר איתו את הפזמון.

מג"ב "עליי"

את חלק הארי של המופע סיפק סאבלימינל עם גד אלבז ואיציק שמלי. הפרק שלהם נפתח בתפילה מיוחדת של אלבז לשלום הלוחמים ולעיר ירושלים. אחרי שכולם ענו "אמן" ביצע אלבז עם סאבלימינל את הלהיט "הכל מלמעלה".

איציק שמלי הצטרף לסאבלימינל וביחד הם הקפיצו את המג"בניקים עם להיטיהם "טורו", "תיזהר ממנה", "כח", "כל מה שתרצי",  "יום יבוא" ועוד. הם חילקו דיסקים תוך כדי ההופעה ובלהיט "עליי" החליף סאבלימינל את המילה החוזרת ל"מג"ב". השניים סיימו את חלקם עם השיר "מאמי" של איציק שמלי, שהגיע כבקשה מיוחדת של הלוחמים.

סאבלימינל, איציק שמלי, מגב ירושלים (צילום: שרון רביבו)
מקפיצים. סאבלימינל ואיציק שמלי | צילום: שרון רביבו

אדיר גץ, מגב ירושלים (צילום: שרון רביבו)
"איך היא רוקדת". אדיר גץ | צילום: שרון רביבו
עידן עמדי, מגב ירושלים (צילום: שרון רביבו)
"כאב של לוחמים". עידן עמדי | צילום: שרון רביבו
שני יצהרי, מגב ירושלים (צילום: שרון רביבו)
"אגו". שני יצהרי | צילום: שרון רביבו
עידן עמדי, אלעד עמדי, מגב ירושלים (צילום: שרון רביבו)
אחד שר, אחד שדרן. בני הדודים אלעד ועידן עמדי | צילום: שרון רביבו

>> הצביעו למצעד הלהיטים של אתניקס וזכו בפרסים