כפי שפורסם לראשונה ב-mako: להקת ה"הביץ' בויז" תגיע לישראל לראשונה ותופיע בהיכל "נוקיה" בתל אביב ב-29 בנובמבר, עם מופע מיוחד בו מציינת הלהקה הותיקה את יובל ה-50 להיווסדה, ומבצעת את כל להיטיה הגדולים. בהרכב שיגיע לארץ לא משתתף בראיין ווילסון, אלא בן דודו מייק לאב, יחד עם נגנים נוספים: ברוס ג'ונסון, טים בונהם, סקוט טוטן, רנדל קירש, ג'ון קוסיל וג'ף פוסקט.

כזכור, לקראת סוף שנת 2011 הודיעה להקת "הביץ' בויז" על סדרת מופעי איחוד לכבוד חגיגות היובל. ב-2012 הם הוציאו את האלבום "That's Why God Made the Radio" ויצאו לסיבוב הופעות בינלאומי, שכלל בשלב הראשון 50 מופעים, ונמשך מאז. מאז הספיק בראיין ווילסון לעשוב את הלהקה ולצאת לסיבוב הופעות מתחרה.

ה"ביץ' בויז" גרסת 2014 בהופעה

ה"ביץ' בויז" ("נערי החוף") הוקמה על ידי האחים ווילסון ובן דודם מייק לאב ב-1961, ונודעו בזכות ההרמוניות הקוליות הייחודיות, ההפקות המוזיקליות המיוחדות והאווירה הקיצית של הגולשים והנוער בחוף המערבי של ארה"ב, ה"קיץ האינסופי" של קליפורניה. בהמשך עברו לשיר על תשוקה, אהבה, כאב לב וגעגוע. לשיאה היצירתי הגיעה הלהקה באלבום "Pet Sounds" שיצא בשנת 1966 והיווה השראה לאלבום מיתולוגי אף ממנו - "סרג'נט פפר" של הביטלס.

ה"ביץ' בויז" היא אחת מלהקות הרוק-פולק האמריקאיות המצליחות אי פעם, שמכרה יותר סינגלים ואלבומים מכל להקה אמריקאית אחרת בהיסטוריה. 30 אלבומיה נמכרו ב-350 מיליון עותקים. ברזומה שלה 36 להיטים שהגיעו ל- 40 המקומות הראשונים במצעד האמריקאי, 56 להיטים שנכנסו ל-100 המקומות הראשונים במצעד, וארבעה שהגיעו למקום הראשון.

בין להיטיה הגדולים: I Get Around, Surfin' usa, Don’t Worry Baby, California Girls, Wouldn’t It Be Nice, God Only Knows, Good Vibrations, Forever, You’re Welcome.

כרטיסים החל מ-390 ש"ח ב-*8780. את הלהקה מביא לארץ המפיק גד אורון.

ה"ביץ' בויז" גרסת 2014 בהופעה