לינקין פארק חול (צילום: Cory Schwartz, GettyImages IL)
ב-21:00 הוא על הבמה. צ'סטר בנינגטון | צילום: Cory Schwartz, GettyImages IL

שבוע וחצי לפני הגעתה של להקת של לינקין פארק לישראל עם הסולן צ'סטר בנינגטון מתפרסמים הפרטים הטכניים לגבי נחיתת הלהקה בארץ והמופע וכן רשימת השירים שיבוצעו על הבמה בפארק הירקון ביום שני 15 בנובמבר 2010 (ותתפללו שלא יירד גשם).

עוד לפני כן תנו לנו לעדכן את כם ששערי הפארק ייפתחו בשעה 18:30, המופע הפותח של קוואמי והחלבות יתחיל בשעה 19:45 ולינקין פארק יעלו לבמה בשעה 20:45. כמו כן כרטיסי ה-  VIP אזלו אבל מכירת הכרטיסים נמשכת (370 ש"ח לכרטיס). מהפקת המופע מדגישים שחשוב לשים לב לרכוש הכרטיסים במקומות המורשים, ונא להיזהר מזיופים.

בניגוד לרשימת הבקשות הצנועה יחסית של חברי הלהקה מההפקה הישראלית (מי אמר חדר סטרילי מעישון ואלכוהול ו-200 מגבות לבנות ולא קיבל), מגיעות להפקה הישראלית הדרישות הטכניות של המופע, והן ממש לא צנועות.

בשבוע הבא יגיע לארץ ציוד המופע במשקל 20 טון הכולל 3 במות משנה המורכבות על הבמה הבסיסית, שטיח במה מיוחד למניעת החלקות, כיפת הגנה העוטפת את כל מכלול הבמה מפני מים, עשרות גיטרות ומגברים, כלי נגינה, ציוד וידיאו משוכלל, כל תכולת משרדי ההפקה של הלהקה, מוצרי מרצ'נדייס ודוכני עמותת "Music for Relief", שימוקמו באתר המופע לבקשת הלהקה.

אין תמונה
כך תיראה הבמה של לינקין בפארק

הלהקה תגיע ארצה יום לפני המופע ב- 14 בנובמבר, במטוס פרטי עם ליווי של פמליה המונה 20 איש. במטוס נפרד יגיעו שאר חברי ההפקה המונה 50 איש. ביום המופע צפויים לעבוד סה"כ כ- 700 אנשי הפקה כולל זו הישראלית.

המופע של לינקין פארק שמגיע לארץ הוא אחד הגדולים והרווחיים כיום בעולם הרוק. הלהקה מדורגת בראש מצעד המכירות הנחשב של "בילבורד".

הטור האירופאי הנוכחי של לינקין פארק שנפתח כזכור ב- 20 באוקטובר בברלין, בהופעה שסוקרה כאן ב-mako, זוכה להערכה בזכות רשימת השירים המגוונת יחסית שהלהקה בנתה עבור מעריציה. הרשימה משלבת להיטים ענקיים מכל האלבומים לצד שירים בולטים מהאלבום החדש.

כמעט כל הלהיטים ושירים חדשים

הנה הרשימה המלאה שצפויה להיות מנוגנת על הבמה בפארק: The Requiem, Wretches and Kings , Papercut , Given Up , New Divide, Faint , Empty Spaces, When They Come For Me,, No More Sorrow, Joranada Del Muerto, Waiting for the End, Wisdom, Justice, and Love, Iridescent, Numb, The Radiance, Breaking the Habit, Shadow of the Day , Crawling, One Step Closer

ובהדרנים: Fallout, The Catalyst, The Messenger, In The End, What I've done, Bleed It Out.

האמת, נשמע מגניב, להתראות בפארק.