שבועיים עברו מאז פרסם קובי ראובן את הסרטון הוא מצולם יחד בתו שלי (13) הלוקה בתסמונת דאון ובו הם בצעים יחד את הדואט של עדן בן זקן ואיתי לוי "הזמן שלנו", והרשת מסרבת להירגע מהביצוע המרגש.

הבוקר (ראשון) התארחו שלי וראובן בתכנית הבוקר של "פאולה וליאון" כאן אצלנו בקשת 12 והתייחסו לתגוובת הרבות שיקבלו בעקבות הסרטון המרגש וגם זכו להפתעה קטנה ומיוחדת.

הסרטון, שכאמור הפך לוויראלי ברשתות החברתיות וגרר אלפי תגובות מרגשות מצד הגולשים, הצליח להפתיע את האב ובתו מהתהודה לו הוא זכה, והשניים סיפור מעט על מאחורי הקלעים של הרגע: "אנחנו שרים כל הזמן ביחד והאמת היא ששלי התעקשה שנצלם", סיפר קובי. "אני שונא מצלמות וזה מביך אותי בכל פעם מחדשף אז העליתי את הסרטון לפייסבוק האישי שלי".

"העניין סביב הסרטון יצא מכל פרופורציה", המשיך וסיפר קובי בהתרגשות. "קיבלנו אלפי תגובות של אנשים שהתחברו, כל אחד מהמקום שלו, וכולם כותבים כמה שלי מקסימה".

גם שלי עצמה התייחסה במהלך הראיון לסרטון ולאהבה שלה למוזיקה: "אני שרה במקהלת קול המלאכים, זו מקהלה של ילדים לצרכים מיוחדים ואני מאוד אוהבת לשיר וצלם סרטונים, בעיקר לאינסטגרם".

 

וכך, במהלך הראיון הפתיעו צמד המנחים את הבת והאב כשהציגו בפניהם סרטונים שהקדישו להם המבצעים המקוריים של השיר: "אני אוהבת אותך, תמשיכי לשיר והמון נשיקות", הקליטה את עצמה בן זקן בהקדשה מיוחדת לשלי, בזמן שלוי כינה את הדואט של האב ובתו "הדבר הכי יפה בעולם" והזמין את שלי לאחת מהופעותיו.