אורטל אופק מוציאה היום את השיר "יום ועוד לילה", סינגל שני מתוך אלבום הבכורה שלה, שייצא לקראת ראש השנה. אופק כתבה, הלחינה ועיבדה והפיקה מוזיקלית את השיר, כמו את האלבום כולו. קליפ לשיר החדש צולם לפני כשבוע בבימויו של אופיר לובל.

השיר הראשון מהאלבום של אופק, "בשדות של המושב", יצא לפני כמעט שנתיים והושמע יפה בתחנות הרדיו. אחריו יצא השיר "סרנדה פשוטה", שככל הנראה לא יכלל באלבום. עוד קודם לכן התפרסמה אופק כמבצעת של השיר "מדברים בשקט", מתוך האלבום הראשון של "הפרויקט של עידן רייכל".

ציוצי ציפורים באולפן הביתי

האלבום הוקלט באולפן ביתי שהקימה אופק, וכולל בין היתר ציוצי ציפורים שחדרו לתוך ההקלטות. לצורך ההקלטה הביתית למדה אופק לעבוד על תוכנות הקלטה שונות וחלק מהשירים הקליטה בעצמה גם כטכנאית אולפן.

לאחרונה שיתפה אופק פעולה עם צביקה פיק וחברת "סלקום" בפרויקט "עשרה לעשר", במסגרתו מבצעות עשר זמרות עשרה שירים שהלחין עבורן "המאסטרו". אופק כתבה והפיקה מוזיקלית את השיר "כשנתראה", שאף יצא כסינגל.

בנוסף אופק גם פעילה כשחקנית. בעבר שיחקה בדרמה "צימרים", הגישה את תוכנית הטלוויזיה "שירה בשידור" בערוץ 1 ושיחקה במיני-סדרה "בית המשפט" בערוץ 2. כיום היא גם סטודנטית למנהל עסקים במרכז הבינתחומי בהרצליה.