הצמד רוסו וויינברג לקח את הזמן בדרך לאלבום הבכורה. אך הם יכלו להרשות לעצמם לחכות, ובינתיים לתת לשיר הראשון שיצא מתוכו, "All This Love", להישמע ולהתנגן מכל עבר ולתפוס פינה חמימה בלבבות המאזינים. אחריו הגיעה טעימה נוספת מהאלבום עם השיר "Bringing You Down", ואז שוב שתיקה ארוכת ימים מהצמד. היום, עם השיר השלישי שלהם, יוצאת גם הודעה על צאתו של אלבום הבכורה המצופה של הצמד ארז רוסו ועדי ויינברג במהלך החודש הבא.

השיר החדש, "Stay", הוא שיר הנושא מתוך האלבום החדש. הוא שומר על הקו האקוסטי העדין שהלהקה עיצבה בשיריה הראשונים, כשפריטותיו של ארז רוסו על הגיטרה האקוסטית, ובהמשך גם על חשמלית, מלוות בקולה האוורירי והמלטף של עדי ויינברג (ולרגעים קלים ונעימים גם קולו של ארז עצמו). את היופי שהשניים רוקמים בעדינות עוטפת הפקה אוורירית וכלי מיתר. לפי כל ההצצות שרוסו וויינברג סיפקו עד כה, אלבום הבכורה שלהם מסתמן כתענוג צרוף לכל חובבי הפולק בישראל. למרות שהז'אנר צובר תאוצה, הצמד הזה מצליח להתבלט מעל השלל הרב בזכות שירים שקשה להתכחש ליופיים.

אלבום הבכורה של רוסו וויינברג ייצא בחודש הבא אחרי שהכספים למימון יצירתו נאספו בקמפיין מימון המונים שנחתם ממש לאחרונה. עד להשקת האלבום, הלהקה תעבור ביום שלישי ה-16.6 בבארבי תל אביב, ביום חמישי ה-25.6 בחאן ענבלים שבדרום הארץ, ביום שלישי ה-14.7 בסירופ שבחיפה, ב-30.7 בלי גל בר שבאשדוד ולבסוף תערוך מופע השקה חגיגי באירוחו של גבע אלון בבארבי ב-11.8.