הזמרת הדרוזית אסאלה, ששרה בעבר דואט עם קובי פרץ, נחשבה משך שנים לכוכבת גדולה במגזר הערבי בארץ ומופיעה לקהל מקומי במדינות שונות.

עתה היא מוציאה את השיר החדש "אתה יכול", סינגל ראשון מתוך אלבום חדש, שייצא שמונה שנים מאז אלבומה האחרון בשפה העברית. את המילים ל"אתה יכול" חיבר יוסי גיספן ללחן יווני, כשאת העיבוד וההפקה המוזיקלית עשה תמיר צור.

אסאלה החלה להופיע על במות כבר בגיל תשע בחתונות ובאירועים במגזר הדרוזי, והפכה במהרה להצלחה רבה בזכות קולה המיוחד, ובשל היותה הזמרת הדרוזית הראשונה והיחידה, תופעה שלא היתה מקובל בעדה.

בתחילת 2001, כשהיא בת 14 בלבד, הקליטה אסאלה לראשונה בעברית - דואט עם קובי פרץ בשם "אם את רווקה". בהמשך אותה שנה הוציאה את אלבום הבכורה שלה בעברית שנקרא "מלכת הלבבות". האלבום כלל את הלהיטים "חיל משמר הגבול", "אחים בדם" ו"מלכת הלבבות".

שלוש שנים לאחר מכן יצא אלבומה השני "מה אתה רוצה ממני". זמן קצר לאחר מכן החליטה לחזור לשורשים ולקהל של המגזר הדרוזי ובמהלך השנים הקליטה שבעה אלבומים בשפה הערבית והפכה לזמרת מובילה.

כיום אסאלה נשואה, אם לילד בן שנה וגרה בדליית אל-כרמל. בניהולו ובהפקתו של אלי אזרזר ובתמיכתו של בעלה החליטה לשוב ולהקליט אלבום חדש בשפה העברית.