אחרי היסטריית הסינגל "להיאבד ברוח", שהתחיל כלהיט סלולרי ובהמשך יצא לרדיו, ואף זכה לרמיקס מבוקש, מוציא היום עומר אדם סינגל שני מתוך אלבום הבכורה שלו.

שם השיר החדש הוא "אל תבכי". הפעם מדובר בבלדה ים-תיכונית "קורעת לב", שכתב והלחין עבור אדם אסף לביא-צנעני, בנה של מרגלית צנעני-מרגול, ששפטה את עומר אדם ב"כוכב נולד" וחלקה לו לא מעט שבחים על שירתו הערבה. צנעני-הבן אחראי לכמה להיטים, ביניהם גם של אמו, כמו "אין לי כוח למשחקים" ו"צועקת אליך" מהאלבום האחרון שהוציאה "דווקא היום".

המנהל המוזיקלי של אלבום הבכורה של אדם הוא דורון מדלי, שניהל וייעץ אמנותית גם ב"כוכב נולד", מה שצפוי לשמור את האלבום בגבולות המיינסטרים ולהפוך את אדם לזמר "לכל המשפחה".

בהתאמה, ולמרות שהוא נחשב במקור ולפי צבע קולו לזמר ים-תיכוני, ביצע עומר אדם בחודשים האחרונים מגוון רחב יחסית של שירים, תחילה ב"כוכב נולד" ואחר כך באולפן של ערוץ 24. בין היתר שר אדם גרסת כיסוי ל"האם להיות בך מאוהב" של אביב גפן ו"אלוהיי" של אייל גולן.

כאמור, מוציא היום אדם בלדה מרגשת שכל אחד כמעט יכול להתחבר אליה, זאת למרות שבראיון מיוחד עמו אמר כי השיר הבא שיוציא יהיה דווקא קצבי: "השיר הבא יהיה יותר חפלה, שמח, משהו אחר... אני בהופעות יותר אוהב כפיים וברומנטיקה יותר בלדות. ובזמן האחרון אנחנו משתלבים פה שם ברומנטיקה, למרות שבינתיים עוד לא הגיעו מעריצות אלי הביתה".