רון שובל מוציא את "תקשיבי", סינגל ראשון מתוך אלבום חדש, 13 במספר של שובל, שייצא במהלך שנת 2010. את המילים והלחן חיבר גלעד מסאמי, "ביגי" מצמד "הישראלים", שאחראי ללהיטי ענק כמו "בלבלי אותו" של קובי פרץ ו"תזיזי ת'ישבן". את העיבוד וההפקה המוזיקלית עשה שי ראובני.

רון שובל מודל 2009 יצא מבחינתו לדרך חדשה. עם השיר החדש "תקשיבי" הוא מתכוון לנסות לשחזר את ההצלחה הגדולה של הלהיט "איך את מסובבת אותי". השמות החדשים שלצדו הם האמרגנים יוחאי ושגית יעיש ואשת יחסי הציבור שרית בירן, שמטפלת גם בקובי פרץ, אישתאר, איציק קלה ושריף.

רון שובל נחשב כילד לבן טיפוחיה של אהובה עוזרי. כבר בגיל 13 הוציא את אלבומו הראשון "נעורים" ותוייג כילד פלא. לתודעת הקהל פרץ שלוש שנים מאוחר יותר בדואט "פמלה" עם בועז שרעבי ובלהיט הגדול "לפעמים", שחיברו ארקדי דוכין ומיכה שטרית.

אלבומים בולטים נוספים שלו עד היום היו "מרגיש בדרך", "כבר לא ילד", "חלק מגופי", "עובר בשנים", "מסובבת אותי", "מיכאלה", "הלב נתפס" ו"בחדרי ליבי", אלבומו האחרון שיצא ב-2008.

בנוסף, בשנים האחרונות שיתף שובל פעולה עם חיים משה בדואט "סילחי לי", יואב יצחק ב"מיכאלה" וסאבלימינל ב"אני יכול", וכן עם יעל בר-זהר ב"את ואני" (במקור של שלמה ארצי), שהופיע באלבום גרסאות הכיסוי שלו "אין עוד יום".