ליאור נרקיס נוקיה (צילום: שרון רביבו)
הושמע אצל דידי. ליאור נרקיס | צילום: שרון רביבו

הזמר ליאור נרקיס מוציא ביצוע בהופעה חיה לשיר "זה מתחיל" מתוך הדי.וי.די החדש שיוצא מהופעתו בהיכל נוקיה בחודש יוני האחרון, הפקה שכללה את מיטב להיטיו, מבוצעים על ידי עשרים ושלושה נגנים וזמרי ליווי, בניהולו המוזיקלי של יעקב למאי.

קדמו לסינגל צמד ביצועים בוידיאו מתוך המופע שעלו כאן ב-mako: "שפוי בשבילך" ו"קפה או סרט". במקביל לדי.וי.די יוציא ליאור נרקיס בתחילת 2012 את אלבומו ה-13 שיכלול את הסינגלים "פצצה", "אם תרצי", "חיבור מיוחד", "התהיי לי", "נהפוך את המדינה"  ו"זה מתחיל" .

כמו כן זכה היום ליאור נרקיס לפרגון מפתיע משדרן הרדיו דידי הררי, המשדר את תוכנית הבידור המיוחדת שלו "דידי לוקאלי" בשבע תחנות רדיו במקביל, ונחשב לאחת הבמות החשובות ביותר ברדיו למוזיקה בכלל ומוזיקה ים תיכונית בפרט.

אחרי תקופה שבה לא השמיע את שיריו של נרקיס הפתיע היום הררי את מאזיניו כשהשמיע את השיר "אם תרצי", שהוציא נרקיס בחודש אוגוסט האחרון.

ההשמעה ב"דידי לוקאלי" הגיעה אחרי פגישה בארבע עיניים שערכו דידי הררי וליאור נרקיס כדי ללבן את העניינים ביניהם. זאת אחרי תקופה של כשנתיים בה הושמע נרקיס לא מעט אצל השדרן אליקו כהן מ"רדיו לב המדינה", ממתחריו של הררי, ואף צולם נפגש עמו בכתבה שפורסמה בחדשות ערוץ 2.

>> מועדון "הפלאקה" נפתח מחדש עם ישי לוי, ג'ולייטה ולירון רמתי