ליאור נרקיס בהופעה (צילום: עודד קרני)
ערב מטורף לך! ליאור נרקיס | צילום: עודד קרני

אייל גולן, קובי פרץ ודודו אהרון כבר היו שם, אבל מחר (שלישי) בערב יגיע תורו של ליאור נרקיס להפגין את יכולותיו המוזיקליות, הכספיות, היצירתיות וההפקתיות ולהיות הרביעי מבין "שמונת הגדולים" (רשימה שכוללת גם את משה פרץ, שרית חדד, שלומי שבת וכעת גם עומר אדם) שפותח קופה בהיכל נוקיה.

7,100 איש יצפו מחר בערב במופע של ליאור נרקיס, מתוכם 800 מוזמנים של ההפקה, אנשי תקשורת ותעשיית המוזיקה. 6300 כרטיסים נמכרו למופע, ואין כרגע כרטיסים נוספים - המופע הוכרז כ"סולד אאוט".

עלות התענוג: 2 מיליון שקל השקעה, מה שאומר שנרקיס ומפיקיו לא יראו שקל מהאירוע, אבל צפויים לכסות את העלויות וההשקעה. אבל אל תדאגו לנרקיס - את הכסף שלו הוא ממילא עושה בחתונות, כאחד מאמני השמחות הכי מבוקשים בארץ.

ירחף מעל הקהל וישיר את "Thriller" של מייקל ג'קסון

מבחינה טכנית מדובר באחת ההופעות המורכבות ומרהיבות שהועלו בארץ. המופע של נרקיס יתקיים על במה ענקית, גדולה מזו עליה הופיעו הקולגות שלו לז'אנר. את המפלצת מנוקיה יאכלסו 23 נגנים וזמרי ליווי ו-20 רקדנים ואקרובטים שהגיעו מחו"ל, כדי "לתת שואו".

אבל ה"שואו" האמיתי בדמות במה מעופפת שהביא נרקיס במיוחד מלאס וגאס, עליה הוא צפוי לבצע בהפתעה לקהל את השיר "Thriller" ("מותחן") - גרסת כיסוי למייקל ג'קסון האגדי. המופע כולו יצולם ל-די.וי.די תלת ממדי בטכנולוגיית צילום תלת מימדית מיוחדת, שעל הבאתה נרקיס גאה במיוחד.

מבחינת רפרטואר נרקיס לא ישאיר אף מעריץ צמא ללהיט שלא יבוא על סיפוקו. משירים ותיקים מאוד ועד ללהיטים הכי טריים שלו, הנה רשימת השירים המלאה למופע של מחר:

1. זה מתחיל
2. אתן לך שנים
3. נשמה
4. מתוקה
5. אוהב אותך
6. תגידי
7. מה תעשי
8. מחרוזת להיטים ותיקים: כמו פרפר, אמן אמן, העולם כמו גלגל.
9 . דואט עם מאיה סימן טוב - בשבילך
10. קפה או סרט
11. "'ט'רילר" - קאבר למייקל ג'קסון
12 . ערב טוב לך
13. נהפוך את המדינה
14. אני מבטיח
15. לכל אחד יש
16. התיהיי לי
17. ילדונת

אגב, רשימת המפורסמים שיצפו מחר במופע של ליאור נרקיס בנוקיה כוללת בין היתר את אסתי גינזבורג, גל אוחובסקי , עידן יניב, זהבה בן, שיר לוי, קלוד דדיה, משה פרץ, חן שילוני, יואב מאיר ("פרויקט מסלול"), ליאון שניידרובסקי ("האח הגדול"), משה דץ ועוד.

>> אלירז: מושיק עפיה ואני חברים טובים"