הפרויקט של רביבו - מחרוזת תני לי את הלב (תמונת AVI: mako)
"חם בלב" - אלבום חדש ל"פרויקט של רביבו" | תמונת AVI: mako

הרכב "הפרויקט של רביבו" מוציאים את האלבום החדש "חם בלב" - אלבום מחרוזות שקטות, הכולל קלאסיקות ים תיכוניות וישראליות אהובות, אלבום שהוא מעין מהדורת חורף מיוחדת של "הפרויקט", שבדרך כלל רגיל להרקיד ולעשות שמח עם קצב.

האלבום החדש כולל את המחרוזות :"אמא", "הנשמה", "שורשים", "נע ונד", "שבויה באהבה", "תני לי את הלב", "מן הקולות" ורצועת בונוס - השיר "התחלה חדשה" בגרסה אקוסטית.

מתוך האלבום אתם יכולים להאזין כאן לארבע מחרוזות, הכוללות שירים כמו "מאמי", "נאסף תשרי", "תני לי את הלב", “חסידה צחורה”, “סורו ממני”, “נשים וחופשיות”, "אני אוהב אותך לאה" ועוד.

ארבע מחרוזות שקטות חדשות

מחרוזת תני לי את הלב

השירים: “מאמי”, “אין לי עוד מילים", “בין קשת לענן", "נאסף תשרי”, “תני לי את הלב”.
וכך נפתחת המחרוזת: "אימרי לי עוד היום, את שאמרת לי בעבר, אימרי לי עוד שלום, זה עוד לא מאוחר. השמיעי את קולך, שאת ליבי שבה, לראות את חיוכך, שווה לי מרבבה / מאמי מאמי מאמי מאמי, מאמי מאמי די, מאמי מאמי מאמי מאמי, מאמי חיזרי אלי / מאמי מאמי מאמי מאמי, מאמי מאמי די, מאמי מאמי מאמי מאמי, מאמי חיזרי אלי...".

 

מחרוזת אמא

השירים: “אמא אמא”, “על סף דלתך”, “חסידה צחורה”, “סורו ממני”, “מנדובלה”
וכך נפתחת המחרוזת: "רחוק רחוק, עמוק עמוק, עודך עומדת מול עיני, עם החיוך והמבט, ובתוכי ליבי נצבט / אמא אמא, את שם למעלה, עודך בוכה, עודך דומעת, עודך יושבת, נעצבת, על הפרידה בטרם עת / גדלתי כבר, אינני ילד, אך לא אבוש ואתבדה, וכשכואב, זכרך עולה, וכמו תינוק אני בוכה, זוכר חיוך, זוכר מבט, ובתוכי ליבי נצבט..."

 

מחרוזת שבויה באהבה

השירים: “ילדתי”, "אלייך", “הנער עם הבנג’ו”, “שבויה באהבה”.
וכך נפתחת המחרוזת: "ילדתי ראי את סוף הדרך, איך לזמן ארוך פתאום אין ערך, לא באת הלילה / בלבבי נשרה זו השלכת, באה אל תוכי גדולה ושותקת, יום ועוד לילה, הימים ההם זועקים / שאלתי פה ושם אין איש יודע, אין לי מישהו אשר אותי ירגיע, אותך חיפשתי אותך אהבתי, אליך ילדתי איך אגיע / שאלתי פה ושם אין איש יודע, אין לי מישהו אשר אותי ירגיע, אותך חיפשתי אותך אהבתי, אליך ילדתי איך אגיע..".

 

מחרוזת שורשים

השירים: “נשים וחופשיות”, “שורשי”, “תני לי יד”, “על גבול הצפון”, "אני אוהב אותך לאה".
וכך נפתחת המחרוזת: "ראיתי בעיני. פגשתי בן בכל מקום, יפות וצעירות עודן כילדות, הן רק אתמול היו הילדות של ההורים, חלף רק יום והן נשים של החיים / מסובבות בעיר ומחפשות תדיר, ומבקשות פינה קטנה של שקט ושלווה, פינה קטנה וחמימה קן של אהבה, והפרוטה איננה גם השכר שחוק, וההורים בבית אף מצבם דחוק, אך לא מרפות הן מתעקשות, להיות נשים וחופשיות".

אלבום נוסף כבר בדרך

אלבום נוסף של "הפרויקט של רביבו", צפוי לצאת בחודש אפריל הקרוב ויכלול סינגלים שיצאו בחודשים האחרונים לצד שירים מקוריים ומחרוזות חדשות.

אחרי שפתחו את השנה האזרחית בשתי הופעות ענק בהאנגר 11 ת"א לעיני 4000 איש (ביחד), פותחים הפרויקט של רביבו" קופה בשתי הופעות נוספות והפעם באווירה יותר אינטימית: זאפה ירושלים 11.2, וזאפה הרצליה 2.3. בהופעות  יבצעו את מיטב השירים והמחרוזות האהובות משני האלבומים הראשונים  "מה נותר מאלה" ו"התחלה חדשה", ומחרוזות חדשות מהאלבום החדש "חם בלב".