יהודה פוליקר, רוטבליט (צילום: רועי ברקוביץ')
במזרחית. פוליקר | צילום: רועי ברקוביץ'

הזמר והיוצר יהודה פוליקר מוציא היום סינגל לשיר "לא בראש שלי", השיר הכי "מזרחי" מאלבומו החדש "כל דבר מזכיר לי". את המילים כתב פוליקר עצמו על רקע מנגינה של סטליוס קזנג'ידיס היווני.

קדמו לסינגל הזה הסינגלים "קצר פה כל כך האביב", "פומה פומה" ,"גברים קשוחים" והסינגל הכפול "כל דבר מזכיר לי" עם חאריס אלכסיו היוונייה, שהצליחו ברדיו.

האלבום "כל דבר מזכיר לי" שיצא ב-9.9.11 לקראת החגים הגיע כבר לפני כחודשיים למעמד "אלבום זהב" על מכירת מעל ל-20 אלף עותקים, תוך שבועיים מיום יציאתו לחנויות. האלבום הוגדר כאלבום ה"יווני" השני בקריירה של פוליקר אחרי "עיניים שלי".

בימים אלה ממשיך פוליקר בהופעות חורף גדולות המסיימות את סיבוב "עיניים שלי 2011" אליו יצא השנה, ובו הוא סוגר מעגל עם האלבום "עיניים שלי" שיצא לפני 25 שנה וכן מבצע ממיטב שיריו לאורך השנים וכן שירים נבחרים מהאלבום האחרון.

ארבע ההופעות האחרונות שיינעלו את הסיבוב "עיניים שלי 2011": 7.1 מוצ"ש, 21:30, "משכן האומנויות", באר שבע. 21.1, מוצ"ש, 21:30, "האנגר 11", נמל תל אביב. 27.1, יום שישי, 22:00, "מרכז הקונגרסים", חיפה. 29.1, יום ראשון, 21:00, "אולם שרובר", תיאטרון ירושלים.

>> זוהר עזרא שר אום כולת'ום, פריד אל אטראש ועבד על חלים חאפז