דורון רוקח, בוגר "כוכב נולד 5", מוציא היום רשמית את השיר החדש שלו בעל השם הסמלי "יוצא לאור", סינגל שני מאלבום הבכורה שלו, שייצא בקרוב, שנתיים אחרי שסיים את חלקו בתוכנית.

את השיר כתב והלחין אביעד פניו כשעל העיבוד וההפה המוזיקלית נדב ביטון. במפתיע, ובניגוד לסגנון הים-תיכוני שאפיין את רוקח בתוכנית "יוצא לאור" הוא שיר רוק קליט, קליל וקצבי (אך לא מחוספס), שנתפס כבר בהאזנה ראשונה, עם מילים כמו: "אחרי הלילה השחור / אני יוצא עכשיו לאור / את כל השדים שעמדו לצידי / אני משאיר מאחור / הנה הגיע עת לבחור / אני יוצא עכשיו לאור / וכמה זה טוב שאת כאן לידי / אני מבטיח לזכור".

לאחרונה סיפר דורון רוקח בראיון לmako: "אני עובד על אלבום. כבר כתבתי והלחנתי 3-4 שירים, ואת כל השאר אספתי מכותבים שונים. הסינגל הראשון, 'קיימת אצלי', יצא לפני חודש ולא יצר תהודה, כי אני בלי יחסי ציבור, בלי מנהל, בלי אף אחד. אני מחפש מישהו שיריץ אותי כמו שצריך ויפיץ את הדיסק. בינתיים אני מופיע. לא מזמן הופעתי עם שלומי בראל באילת. ואני מופיע בחתונות, ועדי עובדים וכו'".

דורון רוקח גם התארח בתוכנית "מנטה" של ירון אילן המשודרת בערוץ 24, שם ביצע יחד עם דניאל בן חיים ואחרים את "אם יש גן עדן".