אייל גולן בהיכל התרבות
כמה הופעות באמת בוטלו? אייל גולן בהיכל התרבות | צילום: שרון רביבו

עד שהתפוצצה פרשת הקטינות אייל גולן היה אחד הזמרים המצליחם בישראל, אם לא המצליח שבהם. גם היום אייל גולן מצליח מאוד, אם כי אחת השאלות הכי מעניינות היא עד כמה, אם בכלל, נפגעה הקריירה שלו כזמר בעקבות הפרשה. התשובה על כך לא ברורה בעליל, ולמרות שמנסים לצייר את גולן כמי שאיבד הרבה מערכו בשוק המוזיקה הישראלי - הרי שהוא ממשיך לעבוד ולהופיע והרדיו ממשיך להשמיע אותו.

כזכור, בימים שבהם התפוצצה הפרשה גולן המשיך להופיע באירועים פרטיים - למשל בר המצווה המפורסמת בשבוע שבו אסור היה לפרסם את שמו, והבת מצווה בה הופיע לצידו של נתן גושן. במקביל, ואחרי שהודיעו שלא יוגש נגדו כתב אישום - גם בסדרת הופעות מתוקשרת בהיכל התרבות בתל אביב, שאחריה המריא לסיבוב הופעות באמריקה.

"הפרשה הזאת כאילו הרגה אותנו, הרגה אותנו"

הבוקר נחשף מה אמר אייל גולן לחוקרי המשטרה בחדר החקירות: "הפסדתי מיליונים, בוטלו לי הופעות, הרדיו לא משמיע אותי". ייתכן שבאמירה על הפסדים של מיליונים מתכוון גולן לא לקריירה שלו כזמר אלא לשוק הנדל"ן בו הוא פועל.

עיתון "ידיעות אחרונות" מפרסם הבוקר את אחד מתמלילי החקירה של אייל גולן במשטרה, בה הוא אומר לחוקר: "אתה לא מבין, הפרשה הזאת כאילו הרגה אותנו, הרגה אותנו. אני מדבר איתך על הופעות שבוטלו לי, דברים בוטלו לי. מיליונים, מיליונים, אני מדבר איתך ברמות שאתה אפילו לא יכול לתפוס. עסקאות... אנשים כאילו...שהייתי צריך לעשות. אשראי בבנק סגרו לי, כאילו בקטע שהייתי אמור לקבל אשראי בעסקת נדל"ן. אף רדיו כבר לא משמיע אותי כבר כמה ימים, זה לא קל".

>> אתניקס סירבו להצעת אייל גולן להופיע יחד בפארק הירקון