אין תמונה
רגע לפני האלבום והמופע בהאנגר. ישי לוי

רגע לפני שהאלבום החדש שלו מגיע לחנויות והוא עולה להופיע בהאנגר 11 (10.3) במופע "סיפור חיי 360 מעלות" כשכל הקהל מסביבו ולצדו ארקדי דוכין ומיכה שטרית מ"החברים של נטאשה", מוציא ישי לוי את הסינגל "כשאת לידי", עם מילים של טל רביב ולחן, עיבוד והפקה מוזיקלית של תומר בירן.

בשיר החדש שר לוי בקולו הייחודי: "לפעמים אני נחלש / לא בטוח שנותר בי כוח / להרים אותי מהקרשים / עוד פעם מחדש / להחליט שאני מפסיק לברוח / לפעמים אני כל כך לבד / שזה גדול על בן אדם אחד /// אבל כשאת לידי / אז יא וואראדי / אפילו אם כל העולם הוא נגדי / כי כשאת לידי / אז יא וואראדי / כל חלום שחלמתי הופך אמיתי..."

מהאלבום של לוי יצאו עד כה הסינגלים "ממני אליך", "מצד לצד", "תודה", "לאן את הולכת", "כשהמזל נוגע" , "ילדון", "כשאת צוחקת" וכמובן "האחת שלי".

במופע בהאנגר יבצע ישי לוי את מיטב שיריו בליווי 12 נגנים בהפקתו המוזיקלית של נדב ביטון. המופע יכלול קטעי וידאו ערוכים מכל השנים ויספרו את סיפור חייו של לוי. במופע יתארחו כאמור ארקדי דוכין ומיכה שטרית, אחרי שהביצוע של לוי לשיר "מלנכולי" של להקתם החברים של נטאשה הפך ללהיט, ואף זכה לרמיקס וקליפ.

>> מיוחד: הראל מויאל בשירים מאלבומו החדש