"מירוץ החיים" של שרית חדד, אותו כתב והלחין הנרי, הוא לא רק השיר המושמע ביותר בישראל בשלושת השבועות האחרונים, אלא גם השיר שצועד במקום הראשון בכמעט כל תחנות הרדיו. על פי נתונים שמסר איש יחסי הציבור של חדד, עופר מנחם, נמצא השיר במקום הראשון בצעדים של רשת ג', רדיו קול רגע, רדיו ירושלים, רדיו דרום ורדיו אמצע הדרך.

כמו כן "מירוץ החיים" הוא השיר הישראלי המושמע ביותר ברדיו חיפה ורדיו ללא הפסקה ואף נבחר ל"שיר השבוע" ברדיו ת"א. בנוסף הוא הקליפ המשודר ביותר בערוץ 24 כבר שבוע שלישי ברציפות.

יש לציין כי להישגים במצעדי ההשמעות הגיע "מירוץ החיים" מבלי להיכנס לפלייליסט של גלגלצ, מה שמבטיח עוד כ-30 השמעות בשבוע. כזכור, המקום הראשן בגלגלצ שמור בשלושת השבועות האחרונים ללהקת הפיל הכחול עם השיר "יסמין".

"מבחינת נתוני מצעדים זה אחד הלהיטים הכי גדולים של שרית חדד בכל הזמנים", אומר מנחם. "לא זכור לי ששיר היה מקום ראשון במקביל בכל כך הרבה תחנות רדיו, פרט לאחת, בצורה כזו חסרת תקדים, ובאותו שבוע. 'מירוץ החיים' כרגע להיט יותר גדול מ"מקודשת", שהיה יותר חזק בשטח ופחות ברדיו, זה הלהיט הכי גדול במדינה בחודש האחרון.

-למה הדווקא השיר הזה מכל האלבום?
"בעיני, ואמרתי את זה גם בהתחלה, זה הלהיט הכי גדול באלבום. השילוב של שרית עם הנרי כבר הוכיח את עצמו ב'בחום של תל אביב (פרחה במרצדס)' וב'חגיגה'. 'מירוץ החיים' הוא להיט קיצי וקצבי שמביא את המיטב משרית בעיני".

כזכור, האלבום של חדד "מירוץ החיים" הגיע למעמד "פלטינה" - 40 אלף עותקים אחרי שבועיים וחצי מיציאתו. שרית חדד הופיעה השבוע בשתי הופעות צמודות בקיסריה ואמש מילאה את בנייני האומה בירושלים.