מאור גניש מוציא את שיר וקליפ הבכורה "הכוח שמושך אותי", אותו כתב והלחין, בהפקה מוזיקלית של חגי מזרחי. בשיר מתארח הזמר הים תיכוני העולה עמיר אור. את הקליפ ביים עמית עייני. השיר יוצא כסינגל ראשון מתוך אלבום הבכורה של גניש, שיתאפיין בפופ עם נגיעות ים תיכוניות וייצא במהלך השנה הקרובה.

מאור גניש, 19, חייל בשירות סדיר, נולד וגדל הרצליה. מגיל 11 הוא חי ונושם מוזיקה, כותב, מלחין ומופיע במועדונים ברחבי הארץ ובאירועים פרטיים. עד כה הוציא לרשת 5 שירים מקוריים שכתב והלחין.

שיר געגועים שנכתב במקסיקו

בגיל 16 באחת ההופעות קיבל הצעה להופיע בבר מצווה במקסיקו. בעקבות ההופעה המוצלחת נשאר במקסיקו כחצי שנה ויצא לסיבוב הופעות בקהילות היהודיות. למרות שקיבל הצעות מלייבלים זרים, חזר חזרה ארצה בעקבות געגועים למשפחתו ולחברתו דאז.

"במקסיקו כתבתי את 'הכוח שמושך אותי', בגלל געגועיי לחברתי", מספר גניש. "מאז שחזרתי הספקנו להיפרד, אבל נשארתי עם מתנת פרידה יפהפייה שיר שאני מאוד מתרגש, אוהב, מחובר אליו וקיבלתי עליו עד כה תגובות טובות".

לעמי אור התחבר גניש דרך מזרחי. "אני שמח על החיבור המקסים שעשיתי עם עמי אור, שהוא חבר טוב מהרצליה ואני שמח בהצלחה שלו. מגיע לו".