לירן אביב - "כאן לבד"

לירן אביב, משקפיים (צילום: שי יחזקאל)
מתאים לו. לירן אביב | צילום: שי יחזקאל

לירן אביב מוציא את שירו החדש "כאן לבד", עם מילים ולחן של גילי זכאי ועיבוד והפקה מוזיקלית של אלי קשת. כמו כן יוצאת לשיר גרסת רמיקס. השיר יוצא כסינגל נוסף לקראת אלבום הבכורה של אביב, שצפוי לצאת בקיץ, ולכלול את הלהיטים "תגידי", "לילה לא שקט" ו"שוב את שלי".

את אופי השיר החדש ואת מרכיביו בחר אביב בעזרת מעריציו בפייסבוק. המעריצים קבעו כיצד השיר החדש יישמע וכיצד ייראה הקליפ, בו הם מוזמנים להשתתף.

החברים בעמוד הרשמי של אביב בפייסבוק בחרו את סגנון השיר - קצבי (לא שקט), ואת שם השיר - "כאן לבד" (האופציה השנייה היתה "תשקרי לי"). בהמשך בחרו את עטיפת הסינגל.

מזמין את המעריצים להצטלם לקליפ

עם הוצאת השיר מכריז אביב על פעילות נוספת בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו, שתתרכז ביצירת קליפ רשמי לשיר, שיהיה כולו בכיכוב מעריציו. חברי העמוד הרשמי שמעוניינים להשתתף בקליפ החדש מוזמנים לפרסם תמונות שלהם מחזיקים שלטים עם מילות השיר. התמונות הנבחרות תתחברנה אחרי עריכה לקליפ רשמי שילווה את השיר החדש. משתמשי פייסבוק שאינם חברים בעמוד, מוזמנים להצטרף ל"לירן אביב העמוד הרשמי" ולהשתתף בפעילות.

"הקהל הוא זה שדוחף אותי קדימה מהסינגל הראשון בכל הכוח ולכן החלטתי שהסינגל הזה יהיה כולו שלו", אומר אביב. "החברים בעמוד הרשמי בפייסבוק בחרו את הקצב של השיר, את השם שלו, את התמונה המלווה אותו ועכשיו הם גם הולכים להשתתף בקליפ שלו. אני אמשיך לשתף, להתייעץ ולהיעזר במעריצים שלי בכל הזדמנות אפשרית".

 

גיא יעקובי - "איתך הלילה"

אין תמונה
איתו הלילה. גיא יעקובי

אחרי שבחר את הבחורות שיככבו בקליפ, הגיע הזמן של גיא יעקובי לשחרר את הסינגל ל"איתך הלילה, שמהאזנה ראשוננה כבר מסתמן כלהיט דאנס ים תיכוני חזק. יעקובי עצמו אחראי למילים וללחן יחד עם דן סמרה. את העיבוד וההפקה המוזיקלית עשה יעקב למאי

"איתך הלילה" הוא למעשה סינגל שביעי מאלבום הבכורה של יעקובי, שצפוי לצאת בחודש מאי הקרוב, ולכלול את הסינגלים הקודמים שלו, שחלקם אף הפכו ללהיטים: "הלב בוער", "מלך העולם", "זה האור", "אותך", "הדרך לליבך" ו"יש בי אהבה".

מעניין, אגב, האם לקראת גמר "האח הגדול" יקליט יעקובי שיר מיוחד שיעסוק בתוכנית, אחרי שבמהלך העונה הביע תמיכה במתמודדת רינת גיטר, , הרים מסוק לאויר, שחג מעל בית "האח הגדול" ונשא עליו שלט תמיכה בה, ובהמשך שיתף פעולה עם יריב נתי, בן זוגה של המתמודדת דנה רון, בבחירת הדוגמניות לקליפ.

>> MAZE עם זוהר דותן הסקסית - Goodbye מתוק