אושרית מלכה (צילום: אלוני מור)
"אושרית מלכה לא זורקת אף אחד, כי אין לה בן זוג, אין לי אהבה בחיים" | צילום: אלוני מור

אושרית מלכה, בת 28, יוצאת התוכנית "אייל גולן קורא לך", מוציאה את השיר "כיוון אחר" (מילים ולחן: מוטי אוחיון, עיבוד והפקה מוזיקלית: ציקי זנתי), בו היא מתארת פרידה מגבר, במילים כמו: יאללה תסתלק לי מחיי...אני לא צריכה אותך יותר... חפש כיוון אחר, לא צריך כל היום לשקר...הכל נגמר איתך... אני לא צריכה אושר רק רוצה יושר, לך אין את זה בכלל".

זהו סינגל חמישי למלכה מתוך אלבום הבכורה המתגבש, אחרי "השגחה עליונה", "אמא שלך", "אהבת אותי", והדואט עם אופיר כהן 'נברח לאילת'.

"אחרי שקראתי דברים שכתבו עלי ועל השיר אני רוצה להבהיר משהו - אושרית מלכה לא זורקת אף אחד, כי אין לה בן זוג", מלכה אומרת. "אין לי בן זוג, אין לי אהבה כרגע בחיים, אני לא נמצאת בשום מערכת יחסים. האהבה כרגע בחיים זו הילדה שלי, שם זה נגמר. אין לי בן זוג, לא רוצה בן זוג".

-למה?
"מתאים לי הסטאטוס שלי כרגע, מתאים לי ככה לנהל את החיים שלי. מה יהיה בעתיד? לא יודעת. כרגע אני לא מחפשת מערכת יחסים, טוב לי במקום שאני נמצאת. הזמן שאני מקדישה כרגע הוא באמת לעבודה ולקריירה. אנחנו בתקופה לחוצה של עבודה שזה הקלטות באולפנים כדי לסיים את אלבום הבכורה שלי, ואין לי זמן להתייחס ולנהל משהו מחוץ לעבודה. זוגיות זה דבר שצריך זמן ואין לי את הזמן הזה".

אושרית מלכה (צילום: אלוני מור)
"אני אוהבת להתלבש 'נוכחותי'. יש על מה להסתכל ואין לי בעיה בכלל". אושרית מלכה | צילום: אלוני מור

-אז למה בחרת שיר כזה?
"בוא נראה את השירים שהוצאתי - 'אהבת אותי' מדבר על בגידה, 'אמא שלך' מנער את הגבר מאמא שלו, והזמרת, אושרית, כלומר אני, כאילו באה ממקום שכואב לה ועצוב לה. אז עכשיו צריך להגיד 'יאללה חפש אני חיה את חיי וגם אתה, אז חפש כיוון אחר'. מעניין שאני מרגישה בעצמי בחיים שלי את אותם דברים כשהשירים יוצאים, כנראה שמישהו למעלה מכוון את הדברים. כל שיר שאני מוציאה אני חווה את מה שהוא מדבר עליו באותה תקופה, וזה נחמד. אבל בשלב הזה אין מישהו שאני צריכה שיחפש כיוון".

-את מזדהה עם המילים?
"כן. מפרשים את זה כל הזמן. השיר פותח בסוג של 'שחרר, עזוב אותי'. כי כמה אפשר לשמוע קיטורים ותלנות. היו לי בני זוג שהעירו על הלבוש והטיפוח שלי, שאני אוהבת, שאמרו לי להירגע, לא להתלבש חשוף".

-ואת אוהבת להתלבש חשוף?
אני אוהבת להתלבש 'נוכחותי'. יש חשוף שאתה ערום, ויש משהו שאומר 'אני פה'. בבסיס שלי אני ביישנית. בהרגשה האישית שלי היום אני רוצה להתלבש ולהיראות טוב, אבל לא שיסכתלו ויעבירו ביקורת, זה מפריע".

-את אוהבת שמסתכלים על הגוף שלך?
"יש על מה להסתכל ואין לי בעיה בכלל. כשאתה יורד 50 קילו אתה צמא לתשומת לב כי זה נותן לי מוטיבציה, הכמה רזית כמה רזית, אבל בשלב מסוים כבר אי אפשר לשמוע את זה, מציק באוזן, דברו על דברים אחרים. השינוי שעברתי מאוד גדול אז לא יכולים לא לייחס לו חשיבות. 50 קילו זה בן אדם אחר, השלתי ממני בן אדם רזה".

אושרית מלכה פרומו (צילום: אלוני מור)
"אני רוצה לשמור את החום והאהבה שלי לבן אדם הנכון". אושרית מלכה | צילום: אלוני מור

-את משדרת סקסיות?
"תראה, אין אישה שלא אוהבת שמסתכלים עליה. מי שנראה טוב אוהב שמסתכלים ומפרגנים, אבל זה טו מאץ'. אני מתלבשת איך שאני רוצה, כי אני מרגישה טוב עם עצמי. אני עם מחשוף לא בשביל המחשוף. חשוב לי להיראות טוב. אישה צריכה להיראות טוב, נקודה. זמרת שעומדת על הבמה, מעבר לקול אתה מוכר משהו אחר. אי אפשר להתעלם מנוכחות של זמרת שנראית טוב. איך שאני נראית זה עושה משהו".

-אז את משדרת סקסיות לגברים, אבל לא רוצה אף אחד.
"אני משדרת אנטיות, לא להתקרב אלי. ההתנהגות שלי משדרת את זה. על הבמה אני עושה את העבודה שלי. בחיי היום יום אני לא הולכת לפי זה שיש מבחר גדול. אני לא בוחרת, אלא מאוד מאוד בררנית. כשאתה חווה דברים על בשרך אתה לומד מטעויות עבר ולא רוצה לעשות אותן בעתיד. הייתי, נגעתי, נסעתי, לא רוצה".

-לא חסרים לך חום ואהבה?
"לא. יש לי מהבת שלי וזה מספיק. לא צריכה גבר שישגע אותי שהוא רעב וצמא. אני רוצה לשמור את החום והאהבה שלי לבן אדם הנכון".