אין תמונה
יפהפיה. שני יצהרי בצילומי הקליפ "י'בינתי"

במשך שנים מחפשים כאן זמרת ים-תיכונית רעננה שתתן פייט ראוי לשרית חדד. בזמן שג'ולייטה ורינת (בר) מתקוטטות ביניהן, הגיעה לפתע שני יצהרי ודפקה ארבעה שבועות רצופים בראש מצעד ההשמעות הארצי השבועי עם למעלה מ-700 השמעות מצטברות של הלהיט "י'בינתי", שנשמע הכי ישראלי.

השיר מככב כרגע במקום הראשון במצעד ברדיו לב המדינה מזה 3 שבועות רצופים, ונמצא גם בצמרות המצעדים של רשת ג' (מקום 3), רדיו קול רגע (מקום 4), רדיו דרום ורדיו אמצע הדרך.

השבוע צילמה יצהרי את הקליפ ל"י'בינתי" על גג דירה בתל-אביב החל מ- 6 בבוקר ועד כניסת השבת, בניצוחו של הבמאי רוי קריספל מסטודיו "אז אולי"). הקליפ מתאר בחורה שחולמת להיות כוכבת ועולה לגג ביתה עם מצלמה ביתית ומנסה לצלם לעצמה קליפ ליוטיוב. תוך כדי הצילומים החובבניים היא נשאבת לחלום על קליפ של כוכבת גדולה.

"היתה חוויה גדולה לצלם את הקליפ הראשון שלי", אומרת יצהרי. "למרות החום הכבד כל הצוות היה במצב רוח טוב במיוחד ואני נהנתי מאוד מהצילומים. בימים אלו אני עובדת באולפן ההקלטות על הסינגל השני וההתרגשות גדולה. קיבלתי המון מחמאות על 'י'בינתי', גם מאמנים גדולים בארץ וגם מהקהל וזה נותן לי המון כח ובטחון להמשיך בדרך בה התחלתי. אני שמחה שהצלחתי לרגש ולשמח עם השיר כל כך הרבה אנשים".

שני יצהרי גם מככבת השבוע על השער של מגזין הבידור "פנאי פלוס".

אין תמונה
מבט מפתה. שני יצהרי בצילומי הקליפ "י'בינתי
אין תמונה
איזה כפרה. שני יצהרי בצילומי הקליפ "י'בינתי
אין תמונה
ממושמעת להוראות הבימוי. שני יצהרי בצילומי הקליפ "י'בינתי
אין תמונה
שני יצהרי על שער "פנאי פלוס"

>> ישי לוי בשיר חדש: "תודה"