משה פרץ קיסריה 1 (צילום: חן בבאני)
מופתע לטובה. משה פרץ | צילום: חן בבאני

אחרי שזמר בולגרי העתיק ממשה פרץ ודודו אהרון את "אני שלך", עכשיו מגיע תורו של "אלייך", אחד הלהיטים הכי גדולים של משה פרץ, שזוכה לגרסה יוונית של הזמרת הצעירה מרייטה קצורו, שאלבומה יצא לפני מספר חודשים וזוכה להצלחה ביוון.

שדרן הרדיו והטלוויזיה ירון אילן הפתיע הבוקר את משה פרץ בתוכניתו "מנטה", המשודרת ברדיו ירושלים מדי יום בין 10:00 ל-12:00. אילן השמיע לפרץ בהפתעה בשידור את השיר של הזמרת היוונייה (שהאזינה לשידור מיוון), ופרץ התרגש מאוד. "אחרי שלקחנו ליוונים כל כך הרבה שירים, הגיע הזמן שגם הם ייקחו מאיתנו, לא?", אמר אילן לפרץ, "תשמע, הם אפילו לקחו מכם את העיבוד של השיר אחד לאחד".

משה פרץ: "אני שומע את השיר ומתרגש מאוד"

ירון אילן שמח בסנטר (צילום: יוסי צבקר)
חשף גם את הדואט. ירון אילן | צילום: יוסי צבקר

"אני זוכר שישבתי עם דודו אהרון ודיברנו על זה שיום אחד גם מאיתנו ייקחו שירים", אמר פרץ. "האמנו בזב ודיברנו על זה, כי בסך הכל ישראל ויון קרובות. אחרי שלקחו מאיתנו את השיר הבולגרי, קיבלתי הצעה לתת את 'אלייך' לזמרת יוונייה צעירה. שלחו לי סקיצות שלה שרה את השיר ואמרתי למה שלא נפרגן לה ואישרתי את זה. עכשיו אתה משמיע לי את זה ואני מתרגש כי שומע את זה בפעם הראשונה".

"הזמרת הזו לקחה ממני גם את השיר 'נשבע לך'", ממשיך פרץ וחושף, "היא נמצאת בתחילת דרכה ואני מאחל לה להצליח בגדול עם השירים האלה ולעוף איתם גבוה. אני לא אשיר איתה דואט, אני את הדואט שלי רוצה להגשים עם הזמר היווני וולאניס, הוא גדול, אין זמר כזה בכל העולם".

ירון אילן מבטיח דואט עם וולאניס

"אם וולאניס? זה החלום שלך", עונה אילן, "ואם אני מבטיח לך שאני מגשים לך את החלום הזה?". "זה חלום שצריך להגשים בזמן טוב, זו פנטזיה", עונה פרץ. "יש לי קשרים עם וולאניס, אני אדבר איתו", מבטיח לו אילן.

"הייתי אצל דודו אהרון בבית", ממשיך ירון אילן, "זה נכון שאתם עובדים על דואט?". "אנחנו לא עובדים כרגע על דואט, אבל אם אקליט דואט זה יהיה עם דודו", אישר פרץ. "לדודו יש כרגע את הלהיטים שלו ולי יש את שלי, ואני מופיע בקיסריה וגם הוא".

>> נאור אורמיה ואורי צדוק בשירים חדשים